Jak napełniać i czyścić e-papierosa?

Napełnienie e-papierosa w głównej mierze zależne jest od rodzaju posiadanego urządzenia. W pierwszej kolejności należy dostać się do pojemnika, w którym znajduje się płyn. Następnie należy odkręcić baterię i clearomizer postawić do góry nogami. Kolejnym krokiem jest odkręcenie tulejki od korpusu. Następnie możemy przejść do uzupełnienia płynu. Należy go napełnić lejąc płyn po ściance. Potem możemy skręcić urządzenie. Przed ponownym użyciem należy odczekać 5 minut. Warto również pamiętać o tym, aby płyn wlewać powoli i dokładnie.  

Jak dbać o e-papierosa? 

Chcąc używać e-papierosa musimy pamiętać o tym, aby o niego odpowiednio dbać. Jeśli nie będziemy tego robić, to prędzej czy później element grzewczy będzie trzeba wymienić na nowy. Ewidentnie pielęgnacja e-papierosa w szczególności polega na jego czyszczeniu. Także regularnie ze zbiornika na płyn należy usuwać jego resztki, a następnie trzeba go umyć pod bieżącą wodą. Należy również pamiętać o tym, że wyczyszczony e-papieros należy pozostawić do samoistnego wyschnięcia, które może potrwać nawet kilka godzin.  

Rodzaje płynów do e-papierosa 

Istotnym elementem dobrego użytkowania e-papierosa jest jego napełnianie. Należy do tego celu używać produkty najwyższej jakości. Dobry jakościowo płyn airgo to płyn pochodzenia europejskiego. Płyn ten ponadto znajduje się na odpowiedniej liście. Nie należy do e-papierosów używać płynów pochodzących spoza Unii Europejskiej. Niewątpliwie w parze z jakością idzie też cena. Nie warto kupować najtańszych płynów, które zawierają nieodpowiednią ilość nikotyny, a ich smak szybko się ulatnia. Płyny do e-papierosów należy przechowywać w odpowiednim miejscu, które jest zacienione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *