Billboard – reklama naszych czasów

Billboard – reklama naszych czasów
modna-wiedza
Lifestyle
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Billboard to najbardziej znany na świecie sposób dotarcia do szerokiego grona odbiorców. Dzięki billboardom można dotrzeć do wielu osób dzięki temu, że jest on widoczny z różnych miejsc i względów. 

Billboard, czyli reklama wielkoformatowa 

Billboard to obiekt budowlany, a dokładniej słup, na którym umieszczane są reklamy. Billboard najczęściej powstaje w miejscach gdzie dużo ludzi, co pozwala na zwiększenie średniego przekazu reklamowego. Billboard może być różnej wielkości i różnych kształtów, ale najczęstsze są dwa: kwadratowe i prostokątne. W zależności od wielkości billboard jest montowany na stałe lub mobilny (przenośny). Jest to układ dwu- lub trójwymiarowy, wykonany z metalu, plastiku czy też sztucznego kamienia. Najczęściej wykorzystywane są co najmniej dwie głowy reklamowe – nazwa firmy i logo czy hasło promocyjne. Producent billboardów powinien więc móc zaoferować różne typy takiej reklamy.

Miejsce na billboard 

Billboard można zamontować na budynkach, ale też na słupach telefonicznych lub linii kolejowej czy ulicy. Dzięki temu jest widoczny z każdego miejsca w okolicy i nadaje się do tworzenia tzw. brandingu miejsca. Billboardami nazywane są także billboardy mobilne, które dzięki swojej mobilności mogą być przenoszone do innych miejsc.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak się robi pierścionki?
Jak się robi pierścionki?
To jak się robi pierścionki stanowi niezwykle ciekawy temat. Najważniejszym elementem, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego zakładu złotniczego, […]
Ostatnie wpisy