Ciekawe rozwiązania do nowoczesnego mieszkania

Ciekawe rozwiązania do nowoczesnego mieszkania
modna-wiedza
Dom i otoczenie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jednym z wiodących trendów w aranżacji mieszkań jest styl nowoczesny. Na jego temat wciąż krąży wiele mitów: że nie ma w nim innych kolorów niż biel, czerń lub szarości, że takie wnętrze zawsze wygląda surowo, albo że koszt urządzenia mieszkania w tym stylu jest bardzo wysoki. Czas stawić czoło tym szkodliwym stereotypom i nadać nowoczesnemu wnętrzu nieco życia.

Funkcjonalność

Największą zaletą nowoczesnych wnętrz jest ich funkcjonalność. Zaprojektowanie mieszkania w ten sposób wymaga nieco czasu, jednak z pewnością zadowolą Cię efekty tej pracy. Jednym z elementów zapewniających praktyczność mebli są akcesoria: uchwyty, zawiasy czy prowadnice do szuflad. Zwykle nikt nie czuje wielkiej fascynacji na myśl o wyborze systemu do szafek, jednak warto zwrócić na te przedmioty uwagę, bo to od nich będzie zależeć funkcjonalność mieszkania. Tego typu akcesoria meblowe dostaniesz m.in. w sklepie Locker, który oferuje też usługę projektowania mebli.

Kolorystyka

W nowoczesnych mieszkaniach coraz częściej są spotykane elementy uważane za bardziej odpowiadające stylowi rustykalnemu. A jednak, w takiej kuchni możesz zastosować drewniane blaty lub panele podłogowe, w salonie zaś dodać nasyconą czerwień czy żółć. Ten styl nie ogranicza się tylko do czerni i bieli. Dlatego nie bój się eksperymentować i szukaj inspiracji!

Koszt nowoczesnego wnętrza

Tak naprawdę w tych czasach nowoczesne meble są dostępne w podobnych cenach, co takie w każdym innym stylu. Na koszt mebli składa się zdecydowanie więcej niż wygląd. Urządzenie nowoczesnego wnętrza przy niewielkim nakładzie finansowym jest jak najbardziej możliwe, szczególnie patrząc na ilość dostępnych dzisiaj promocji w sklepach. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co warto wiedzieć o diecie oczyszczającej?
Co warto wiedzieć o diecie oczyszczającej?
Każdego dnia nasz organizm narażony jest na szkodliwe dla jego funkcjonowania składniki, nic więc dziwnego, że od czasu do czasu […]
Ostatnie wpisy