Czy tablice reklamowe LED są zauważalne przez potencjalnych klientów?

Czy tablice reklamowe LED są zauważalne przez potencjalnych klientów?
modna-wiedza
Finanse i rynek
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Współcześnie wiele podmiotów gospodarczych decyduje się na reklamowanie swoich produktów bądź usług za pomocą specjalnych tablic LED. Są to nowoczesne nośniki charakteryzujące się bardzo dużą skutecznością w docieraniu z przekazem marketingowym do odbiorców. Działają zawsze w oparciu o diody elektroluminescencyjne pełniące rolę półprzewodników optoelektronicznych. W produkcji i sprzedaży wysokiej jakości tablic LED specjalizuje się m.in. ta konkretna firma ze Stęszewa: https://www.gilbt.com/produkty_wyswietlacze_led/.

W pełni czytelny obraz niezależnie od warunków pogodowych

Standardowa tablica reklamowa LED składa się z wielu emiterów. W każdym z nich znajdują się różnokolorowe diody (np. czerwone, zielone, niebieskie), które tworzą pojedynczy piksel o wyraźnej barwie, wysokiej luminancji, a także dosyć szerokim kącie świecenia. Jeśli określony przekaz ma być prezentowany w dalekiej odległości od odbiorców, wówczas rozstaw diod musi być stosunkowo duży. Omawiane tablice mają zazwyczaj możliwość emitowania nie tylko światła stałego, ale i pulsacyjnego, co wpływa pozytywnie na atrakcyjność prezentowanych treści marketingowych. Zdecydowanie kluczową zaletą tych nośników jest ich perfekcyjna widoczność nawet z kilkuset metrów – i to bez względu na padający deszcz, śnieg czy poziom oświetlenia w danym obiekcie. Obraz charakteryzuje się optymalną czytelnością i ponadprzeciętną ostrością, a dodatkowo jest niezwykle efektowny pod względem kolorystycznym. Skutkuje to maksymalną efektywnością w docieraniu do potencjalnych konsumentów. Dodajmy, że tablice LED montuje się najczęściej w galeriach handlowych, instytucjach państwowych, halach sportowych, na lotniskach i dworcach autobusowych, na parkingach, przy drogach wylotowych oraz w centrach dużych miast.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać dobrą kamerę ip?
Jak wybrać dobrą kamerę ip?
Przeznaczenie urządzenia Kamera IP to nowoczesne urządzenie, którego podstawowym zadaniem jest rejestrowanie obrazu i przesyłanie go do sieci za pomocą […]
Ostatnie wpisy