Czy tablice reklamowe LED są zauważalne przez potencjalnych klientów?

Czy tablice reklamowe LED są zauważalne przez potencjalnych klientów?
modna-wiedza
Finanse i rynek
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Współcześnie wiele podmiotów gospodarczych decyduje się na reklamowanie swoich produktów bądź usług za pomocą specjalnych tablic LED. Są to nowoczesne nośniki charakteryzujące się bardzo dużą skutecznością w docieraniu z przekazem marketingowym do odbiorców. Działają zawsze w oparciu o diody elektroluminescencyjne pełniące rolę półprzewodników optoelektronicznych. W produkcji i sprzedaży wysokiej jakości tablic LED specjalizuje się m.in. ta konkretna firma ze Stęszewa: https://www.gilbt.com/produkty_wyswietlacze_led/.

W pełni czytelny obraz niezależnie od warunków pogodowych

Standardowa tablica reklamowa LED składa się z wielu emiterów. W każdym z nich znajdują się różnokolorowe diody (np. czerwone, zielone, niebieskie), które tworzą pojedynczy piksel o wyraźnej barwie, wysokiej luminancji, a także dosyć szerokim kącie świecenia. Jeśli określony przekaz ma być prezentowany w dalekiej odległości od odbiorców, wówczas rozstaw diod musi być stosunkowo duży. Omawiane tablice mają zazwyczaj możliwość emitowania nie tylko światła stałego, ale i pulsacyjnego, co wpływa pozytywnie na atrakcyjność prezentowanych treści marketingowych. Zdecydowanie kluczową zaletą tych nośników jest ich perfekcyjna widoczność nawet z kilkuset metrów – i to bez względu na padający deszcz, śnieg czy poziom oświetlenia w danym obiekcie. Obraz charakteryzuje się optymalną czytelnością i ponadprzeciętną ostrością, a dodatkowo jest niezwykle efektowny pod względem kolorystycznym. Skutkuje to maksymalną efektywnością w docieraniu do potencjalnych konsumentów. Dodajmy, że tablice LED montuje się najczęściej w galeriach handlowych, instytucjach państwowych, halach sportowych, na lotniskach i dworcach autobusowych, na parkingach, przy drogach wylotowych oraz w centrach dużych miast.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Na co zwrócić uwagę wybierając lampki rowerowe?
Na co zwrócić uwagę wybierając lampki rowerowe?
Dobry zestaw lampek rowerowych, to nie tylko lepsza widoczność, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Należy unikać kupowania najtańszych zestawów w markecie. […]
Ostatnie wpisy