Człowiek i styl

Dlaczego tak bardzo pokochaliśmy soczewki kontaktowe?

15 listopada 2022

Soczewki kontaktowe są obecnie jedną z najpopularniejszych form korekcji wzroku na świecie. Są niezwykle wygodne, komfortowe i bardziej przystępne niż kiedykolwiek wcześniej. Ale dlaczego są tak popularne? Co czyni je tak atrakcyjną alternatywą dla okularów?

Oto kilka powodów, dla których kochamy soczewki kontaktowe

Soczewki Cooper vision oferują wyraźne widzenie bez kompromisów w zakresie stylu czy mody. Tym bardziej że soczewki kontaktowe są dostępne w wielu różnych stylach i stopniach korekcji wzroku, a nawet dostępne są takie ze specjalnymi wzorami, jak serca czy gwiazdy! Możesz również wybrać dowolny kolor, co oznacza, że możesz wpłynąć na barwę swojej tęczówki!

Soczewki Cooper vision pozwalają Ci widzieć wyraźnie przez cały czas, bez względu na to, co robisz i gdzie jesteś. Jeśli Twoje okulary ulegną uszkodzeniu, możesz po prostu założyć odpowiednią parę soczewek kontaktowych, nim oddasz okulary do wymiany, czy też naprawy. Są więc szczególnie przydatne, jeśli potrzebujesz wsparcia dla wzorku przez cały czas.

Cooper Vision – prawdziwa rewolucja

Marka soczewek kontaktowych firmy Cooper Vision, Air Optix, jest siłą napędową na rynku soczewek kontaktowych od momentu jej powstania w 1999 roku. Wszystko zaczęło się od opracowania pierwszej jednodniowej miękkiej soczewki kontaktowej, która zrewolucjonizowała branżę i sprawiła, że noszenie kontaktów stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Obecnie każdego roku sprzedaje się ponad 80 milionów soczewek Air Optix.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *