Do jakich prac używane są przegubowe żurawie gąsienicowe?

Do jakich prac używane są przegubowe żurawie gąsienicowe?
modna-wiedza
Budowa
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W branży budowlanej coraz częściej wykorzystuje się przegubowe żurawie gąsienicowe, zwane potocznie mini żurawiami. Kluczowym elementem jest w nich długi wysięgnik, do którego można z powodzeniem podpiąć wiele użytecznych narzędzi. Zaliczamy do nich choćby dwuczęściową łyżkę, przyssawkę przeznaczoną do przenoszenia elementów szklanych, świder, wciągarkę czy manipulator próżniowy. Jeśli interesują nas funkcjonalne mini żurawie Poznań to miasto, gdzie działa firma zajmująca się ich sprzedażą oraz wynajmem. 

Kompaktowość to tylko jedna z zalet

Standardowy mini żuraw charakteryzuje się przede wszystkim stosunkowo niewielkim rozmiarem, dzięki czemu jest w stanie bez żadnego problemu pracować w ciasnej przestrzeni i na grząskim gruncie. Jednocześnie oferuje udźwig na poziomie do 15 ton i zasięg wynoszący nawet 30 metrów. Pozostałe istotne atuty to niska awaryjność, prosta obsługa i możliwość kompleksowej konfiguracji. Ze względu na wymienione właściwości maszyna ta wprost znakomicie sprawdza się na placach budowy, gdzie służy do sprawnego relokowania ciężkich materiałów, przeprowadzania czynności remontowo-konserwacyjnych, rozładowywania palet i montowania okien w elewacji. Poza tym mini żuraw nadaje się do przenoszenia dzieł sztuki w muzeach, stawiania tymczasowych obiektów magazynowych i przemysłowych, instalowania lamp ulicznych czy usuwania powalonych drzew z jezdni. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak przygotować się do wyprawy rowerowej?
Jak przygotować się do wyprawy rowerowej?
Tegoroczny okres urlopowy to czas miniony, ale Ty już wspólnie z grupą przyjaciół zaczynasz planować przyszłoroczny wypoczynek. Będzie nim objazd […]
Ostatnie wpisy