Duże, niestandardowe zamówienie drukarskie? Gdzie można je złożyć?

Duże, niestandardowe zamówienie drukarskie? Gdzie można je złożyć?
modna-wiedza
Finanse i rynek
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Niebawem zbliża się termin organizowanej przez nas kampanii reklamowej lub innego dużego przedsięwzięcia. Potrzebne będą plakaty, ulotki, foldery, ale najlepiej także naklejki z logiem naszej firmy. Tylko gdzie powinniśmy szukać pomocy, jeśli do deadline’u pozostało tylko kilka dni, a zamówienie jest duże i niestandardowe?

Najlepiej w takiej sytuacji odezwać się do profesjonalnej drukarni i w pierwszej kolejności zapytać o możliwość realizacji zlecenia w interesującym nas terminie, a także o oferowane usługi – co z tego przecież, że zamówienie zostanie zrealizowane w terminie, jeśli drukowanie naklejek na których nam najbardziej zależy, jest niemożliwe? Warto w tym miejscu nadmienić, że wysokiej jakości punkty druku, dbające o swoich klientów, podejmą się każdego zlecenia, aby ich klient był zadowolony (zwłaszcza gdy jest to tzw. stały klient). Jeśli zatem firma odmawia drukowania plakatów, bo na ich wykonanie ma tylko tydzień – grzecznie podziękujmy za informację i pójdźmy do konkurencji.

Szukając firmy, która podejmie się drukowania naklejek czy drukowania plakatów w krótkim czasie, warto przejrzeć różnego rodzaju fora internetowe czy branżowe, ewentualnie wytropić z pomocą internetowej wyszukiwarki odpowiednią firmę. Korzystajmy więc z opinii innych osób, mających okazję doświadczyć jak działa dany punkt druku, lub po prostu w zakładce „kontakt” na stronie drukarni, znajdźmy numer telefonu i zadzwońmy z interesującymi nas kwestiami, zamiast chodzić po mieście w poszukiwaniu punktu, który mógłby nam pomóc. Zaoszczędzimy sporo czasu i nerwów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kreacja na wesele – jakie wzory i kolory są obecnie w modzie?
Kreacja na wesele – jakie wzory i kolory są obecnie w modzie?
Wybór odpowiedniej kreacji na wesele nie jest prostą sprawą. Suknia powinna być elegancka i modna, niezbyt wyzywająca i podkreślająca atuty […]
Ostatnie wpisy