Jak chronić markowe telefony

Jak chronić markowe telefony
modna-wiedza
Technologie & IT
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Smartfon lub telefon komórkowy jest jednym z najpopularniejszych urządzeń do użytku codziennego. W związku z tym trzeba go chronić przez uszkodzeniem – szczególnie, jeśli posiadamy drogi model z górnej półki.

Etui do telefonu

Chińscy producenci elektroniki, tacy jak Xiaomi, coraz mocniej zaznaczają się swoimi produktami na rynkach europejskich i mogą pochwalić się całkiem dobrą jakością. Jeśli posiadamy sprzęt takiego producenta, warto zakupić etui na telefon Xiaomi. Niestety z powodu intensywnego korzystania z telefonu, wyjątkowo często jest on narażony na przypadkowe uderzenie albo upadek. Etui pomoże uchronić go przed skutkami ewentualnego uderzenia, takimi jak pęknięcie obudowy a nawet uszkodzenie głośnika, mikrofonu czy elektroniki.

Jednymi z droższych smartfonów są urządzenia marki Samsung, szczególnie z linii S. Jeśli zakupimy taki telefon, to aby się nim jak najdłużej cieszyć, trzeba zakupić etui dla Samsunga. Różne rodzaje są dostępne chociażby na https://funnycase.pl/produkty/3-samsung. Może ono mieć formę silikonowej osłony, która osłania boki i tylną klapkę telefonu. Taki gadżet można zamówić w różnych wzorach i kolorach.

Szkło hartowane

Najbardziej delikatną częścią zewnętrzną telefonu jest ekran. Jest narażony na zadrapania albo pęknięcie podczas uderzenia. Dla ochrony wyświetlacza stworzono szkło hartowane, które umieszcza się na powierzchni ekranu. Szkło pozwala na normalną obsługę telefonu i działanie panelu dotykowego. Jeśli zdarzy się, że telefon upadnie a szkło hartowane ulegnie uszkodzeniu, można je zdjąć i założyć nowe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co będzie potrzebne do spędzenia nocy w lesie?
Co będzie potrzebne do spędzenia nocy w lesie?
Wśród amatorów przygód niezwykle popularny staje się survival, czyli sztuka przetrwania. Polega on na przetrwaniu w niecodziennych, a nierzadko nawet […]
Ostatnie wpisy