Człowiek i styl

Jak dobrać odpowiednie buty do wieczorowej stylizacji?

13 sierpnia 2021

Nie ma chyba kobiety, która nie lubi być przez swojego partnera zapraszana na wieczorowe wyjścia. Jednak zawsze pojawia się problem – jaką stylizację wybrać? Czym zatem kierować się przy doborze obuwia na wielkie wyjście?

Najlepsze na wieczorne wyjście – szpilki

Najprostszym sposobem na dobranie obuwia do wieczorowej kreacji, jest wybór szpilek. Ten typ buta jest ponadczasowy. Cechuje się elegancją i optycznie wydłuża nogę, co działa na korzyść noszącej szpilki osoby. Buty na wysokim obcasie sprawdzą się do sukienek o każdej długości, spódnic, a nawet spodni. 

Idealne szpilki do każdej stylizacji

Niestety, ciężko jest dobrać jedną parę szpilek do wszystkich stylizacji. Najprościej jest zawsze postawić na czarne buty na obcasie, jednak nie będą one pasowały do zwiewnych, jasnych sukienek. Dobrze mieć więc co najmniej dwie pary szpilek. Wtedy jedna para może być czarna, a druga – w zależności od posiadanych ubrań – złota, czerwona lub cielista. Różnego rodzaju szpilki można znaleźć chociażby na stronie internetowej https://tymoteo.pl/pol_m_BUTY-DAMSKIE_Obuwie-damskie_SZPILKI-344.html.

Przede wszystkim wygoda

Przy wybieraniu obuwia do wieczorowych stylizacji warto pamiętać przede wszystkim o wygodzie. Buty, które wyglądają pięknie, ale cisną lub obcierają, to nietrafiony zakup. Najlepiej zdecydować się na szpilki o takiej wysokości obcasa, na której wygodnie jest chodzić. W ostateczności można również postawić na płaskie buty. Najważniejsze jest zdrowie i dobre samopoczucie, a żadna stylizacja nie jest warta ryzykowania jego utraty. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *