Człowiek i styl

Jak poprawić wygląd skóry twarzy?

17 czerwca 2022

Skóra twarzy jest bardzo wrażliwa i podatna na uszkodzenia. Ważne jest, aby o nią dbać, ponieważ od niej zależy, jak będzie wyglądała Twoja twarz.

Mezoterapia igłowa to zabieg, w którym za pomocą bardzo małych igieł wstrzykuje się substancje w skórę.

Mezoterapia igłowa jest od wielu lat stosowana w leczeniu blizn potrądzikowych, rozstępów i cellulitu.

W ostatnich latach sugeruje się również, że mezoterapia igłowa może być skuteczna w leczeniu trądziku różowatego i żył na twarzy.

Jak działa mezoterapia igłowa?

Zabieg polega na dostarczaniu serum, witamin i składników przeciwstarzeniowych do warstw skóry poprzez maleńkie mikroiniekcje za pomocą maleńkich igieł. Igły te mogą być wprowadzane ręcznie lub automatycznie za pomocą urządzenia do mikroigłowania, które zapewnia stałą głębokość i ciśnienie podczas całego zabiegu.

Dlaczego warto spróbować mezoterapii igłowej?

Jeśli masz przerzedzoną lub luźną skórę na twarzy, mezoterapia igłowa może pomóc zredukować ten wygląd poprzez zwiększenie przepływu krwi i stymulację produkcji kolagenu w obrębie twarzy. Może to pomóc zredukować drobne linie i zmarszczki na twarzy, jak również sprawić, że będzie ona wyglądała na jędrniejszą i bardziej napiętą.

Jeśli jesteś zainteresowany takim zabiegiem, to mezoterapia igłowa twarzy Kraków, jest miastem, w którym wielu specjalistów ma swoje siedziby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *