Jak poprawić wygląd skóry twarzy?

Jak poprawić wygląd skóry twarzy?
modna-wiedza
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Skóra twarzy jest bardzo wrażliwa i podatna na uszkodzenia. Ważne jest, aby o nią dbać, ponieważ od niej zależy, jak będzie wyglądała Twoja twarz.

Mezoterapia igłowa to zabieg, w którym za pomocą bardzo małych igieł wstrzykuje się substancje w skórę.

Mezoterapia igłowa jest od wielu lat stosowana w leczeniu blizn potrądzikowych, rozstępów i cellulitu.

W ostatnich latach sugeruje się również, że mezoterapia igłowa może być skuteczna w leczeniu trądziku różowatego i żył na twarzy.

Jak działa mezoterapia igłowa?

Zabieg polega na dostarczaniu serum, witamin i składników przeciwstarzeniowych do warstw skóry poprzez maleńkie mikroiniekcje za pomocą maleńkich igieł. Igły te mogą być wprowadzane ręcznie lub automatycznie za pomocą urządzenia do mikroigłowania, które zapewnia stałą głębokość i ciśnienie podczas całego zabiegu.

Dlaczego warto spróbować mezoterapii igłowej?

Jeśli masz przerzedzoną lub luźną skórę na twarzy, mezoterapia igłowa może pomóc zredukować ten wygląd poprzez zwiększenie przepływu krwi i stymulację produkcji kolagenu w obrębie twarzy. Może to pomóc zredukować drobne linie i zmarszczki na twarzy, jak również sprawić, że będzie ona wyglądała na jędrniejszą i bardziej napiętą.

Jeśli jesteś zainteresowany takim zabiegiem, to mezoterapia igłowa twarzy Kraków, jest miastem, w którym wielu specjalistów ma swoje siedziby.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co to są filtry cząstek stałych DPF?
Co to są filtry cząstek stałych DPF?
Zaostrzenie przepisów dotyczących ochrony środowiska sprawił, że koncerny motoryzacyjne musiały wprowadzić nowe rozwiązania technologiczne, pozwalające na redukcję spalin, takich jak […]
Ostatnie wpisy