Dom i otoczenie

Jaki odświeżacz powietrza wybrać, tradycyjny czy elektryczny?

9 grudnia 2019

Przyjemny zapach w mieszkaniu to cel, jaki stawia przed sobą większość właścicieli. Producenci wychodzą nam naprzeciw, dlatego na rynku dostępnych jest wiele preparatów przeznaczonych do odświeżania powietrza w pomieszczeniach. Nie każdy jednak odpowiada naszym potrzebom i preferencjom. Sprawdź, czy w twoim przypadku lepiej sprawdzi się odświeżacz tradycyjny, czy elektryczny.  

Wybór odświeżaczy powietrza nie jest łatwy. Zarówno te tradycyjne, jak i elektryczne z założenia spełniają bowiem tę samą rolę – pomagają utrzymać w pomieszczeniu przyjemny i świeży zapach, maskując przy okazji ten niepożądany. Tradycyjne odświeżacze powietrza w aerozolu działają punktowo. Oznacza to, że niwelują nieprzyjemny zapach w miejscu, w którym zostały użyte – na przykład w łazience. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które mają problem na przykład z przykrym zapachem w toalecie lub garderobie.

Elektryczny odświeżacz powietrza – dla kogo?

Największą zaletą elektrycznych odświeżaczy powietrza jest ich zasięg. Odświeżacz umieszczany jest w jednym pokoju i w zależności od siły jego natężenia rozszerza on swoje działanie na pozostałe pomieszczenia w domy lub mieszkaniu. Niektóre modele wyposażone są w czujnik światła lub ruchu. Inne mają wmontowane ustawienia czasowe. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie przyjemny zapach w całym mieszkaniu niezależnie od okoliczności. Więcej o odświeżaczach powietrza można dowiedzieć się odwiedzając stronę internetową taką jak: https://higiena.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pięć + dziewięć =