Jaki prezent można kupić dla promotora?

Jaki prezent można kupić dla promotora?
modna-wiedza
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Dobrym zwyczajem na polskich uczelniach wyższych jest wręczanie prezentu promotorowi bezpośrednio po obronie pracy magisterskiej bądź licencjackiej. To symboliczny gest, będący swoistym podziękowaniem za trud włożony w przygotowanie nas do egzaminu. Do najpopularniejszych podarunków należą oczywiście żywe kwiaty oraz różnego rodzaju słodkości. Czasami warto jednak wyłamać się ze schematu i postawić na nieco bardziej niebanalną opcję.

Krótka lista polecanych przedmiotów

Znakomitą alternatywą dla wspomnianych we wstępie kwiatów i słodyczy są eleganckie włoskie pióra wieczne, wyróżniające się interesującym designem oraz niezawodnością. W ramach prezentu można również z powodzeniem wręczyć promotorowi: butelkę dobrego wina (np. francuskiego lub chilijskiego), książkę zgodną z jego zainteresowaniami, obraz ścienny oprawiony w dekoracyjne ramy, skórzany organizer albo etui na okulary, piękną karafkę z grubego szkła, drewnianą skrzynkę na herbatę, krawat z poszetką, apaszkę wykonaną z wysokiej jakości materiału oraz szklaną statuetkę z wygrawerowanymi podziękowaniami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co zawsze pasuje do garnituru?
Co zawsze pasuje do garnituru?
Garnitur to strój zakładany przez mężczyzn nie tylko na podniosłe uroczystości, takie jak śluby lub wieczorne bale, ale również na […]
Ostatnie wpisy