Jaki prezent można kupić dla promotora?

Jaki prezent można kupić dla promotora?
modna-wiedza
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Dobrym zwyczajem na polskich uczelniach wyższych jest wręczanie prezentu promotorowi bezpośrednio po obronie pracy magisterskiej bądź licencjackiej. To symboliczny gest, będący swoistym podziękowaniem za trud włożony w przygotowanie nas do egzaminu. Do najpopularniejszych podarunków należą oczywiście żywe kwiaty oraz różnego rodzaju słodkości. Czasami warto jednak wyłamać się ze schematu i postawić na nieco bardziej niebanalną opcję.

Krótka lista polecanych przedmiotów

Znakomitą alternatywą dla wspomnianych we wstępie kwiatów i słodyczy są eleganckie włoskie pióra wieczne, wyróżniające się interesującym designem oraz niezawodnością. W ramach prezentu można również z powodzeniem wręczyć promotorowi: butelkę dobrego wina (np. francuskiego lub chilijskiego), książkę zgodną z jego zainteresowaniami, obraz ścienny oprawiony w dekoracyjne ramy, skórzany organizer albo etui na okulary, piękną karafkę z grubego szkła, drewnianą skrzynkę na herbatę, krawat z poszetką, apaszkę wykonaną z wysokiej jakości materiału oraz szklaną statuetkę z wygrawerowanymi podziękowaniami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zwiększyć efekty nauczania języka angielskiego?
Jak zwiększyć efekty nauczania języka angielskiego?
Język angielski jest obecnie nieodzownym elementem w przestrzeni zawodowej. Z roku na rok coraz większa część polskiego społeczeństwa zaczyna sprawnie […]
Ostatnie wpisy