Jakie są kategorie escape roomów?

Jakie są kategorie escape roomów?
modna-wiedza
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybierając się do escape roomu powinniśmy zastanowić się, jaki powinniśmy wybrać. Escape roomy różnią się poziomami trudności, wyglądem danego pokoju oraz tym, czy pokój jest odpowiedni dla dzieci. Niektóre pokoje są utrzymane w stylu grozy i nie wpuszcza się do nich dzieci. Są także escape roomy, w których udział biorą aktorzy – zazwyczaj właśnie one są utrzymane w stylu horroru. 

Łatwe zagadki

Dużo osób idąc pierwszy raz do takiego miejsca zastanawia się – escape room co to? Wybierając się pierwszy raz do pokoju zagadek nie ma co zgrywać bohatera i wybierać najwyższy poziom trudności. Można zacząć od łatwiejszej zagadki, która sprawi, że uczestnicy się nie zniechęcą. 

Dla dzieci

Jeśli planujemy wyjście rodzinne – razem z dziećmi, musimy zarezerwować odpowiednio dostosowany do ich wieku pokój. Można wybrać pokój w stylu apartamentu hotelowego, dżungli, pokoju związanego z jakąś bajką itp. – na pewno na wyjście z dziećmi nie sprawdzą się pokoje rodem z horrorów, które potrafią wystraszyć nawet dorosłą osobę. Escape room cena – może być różna. Zazwyczaj jest to około 20 PLN na osobę, w przypadku większych grup lub uczestnictwa dzieci możliwe są atrakcyjne rabaty. 

Groza

Pokoje utrzymane w klimacie grozy stały się ostatnio bardzo popularne – dzięki nim możemy poczuć się jak bohater takich horrorów jak np. kultowa “Piła”. Włos jeży się na głowie od samego myślenia, a emocje towarzyszące w środku są jeszcze intensywniejsze! Jest to dosyć ciekawy rodzaj pokojów ze względu na fakt, że ma on na celu przestraszenie uczestnika, co nie zawsze jest proste.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Krótko o wycieraczkach systemowych
Krótko o wycieraczkach systemowych
Wraz z rozwojem handlu, usług, a także powstawaniem coraz większej ilości obiektów użyteczności publicznej wzrosło także zapotrzebowanie na funkcjonalne metody […]
Ostatnie wpisy