Najlepsze kamery sportowe

Najlepsze kamery sportowe
modna-wiedza
Finanse i rynek
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kamery sportowe stały się popularne, zwłaszcza z racji małych gabarytów. Pozwalają na nagrywanie obrazu w wysokiej jakości za pomocą poręcznego urządzenia. Wśród modeli, wyróżnić możemy najlepsze propozycje dla aktywnych. Oto kilka kamer sportowych nadających się najbardziej do codziennego użytkowania w każdych warunkach.

Go Pro Hero 5
Na sam początek produkt klasyczny. Go Pro Hero 5 to propozycja stawiająca na jakość. Trzy mikrofony redukują szum podczas nagrywania. Stanowią również podstawę interfejsu głosowego, który umożliwia wykorzystanie innych trybów pracy.

Jakość UltraHD 4K powinna zadowolić każdego użytkownika. Co więcej, Go Pro Hero 5 to propozycja, z której skorzystamy również pod wodą (nagrywa na głębokości do 10 metrów bez specjalnej kasety). W urządzeniu wbudowano moduł GPS a także systemy WiFi oraz Bluetooth. To obecnie jeden z najlepszych produktów, do którego zniechęcić może wyłącznie wysoki koszt zakupu.

Orllo XPro Touch
Kamera sportowa o dużej popularności w Polsce doczekała się nowego modelu. Orllo XPro Touch to urządzenie o sporych możliwościach, a także z bogatym zasobem akcesoriów.

Posiadacze tej kamery, mogą skorzystać na przykład z pilota bezprzewodowego, dodatkowego akumulatora lub też kijka do selfie. Jedynym mankamentem produktu będzie brak pojemnej karty pamięci, ta dostępna jest gratis tylko w przedsprzedaży. Samo urządzenie broni się jednak wysoką jakością, garścią funkcji (pomiarowy punkt, regulacja kąta widzenia) a także długą żywotnością baterii (drugi akumulator w zestawie).

Xiaomi 4K
Ostatni polecany produkt to propozycja ekonomiczna. Zadowoli osoby ceniące wysoką jakość w przystępnej cenie. Kamerę wyposażono w mocny procesor a także lekką obudowę. Xiaomi nagrywa w wysokiej jakości 4K.

Problemem dla mniej zaawansowanych użytkowników stanie się brak języka polskiego w menu. Dodatkowo, Xiaomi 4K nie jest wodoszczelne. Produkt można jednak swobodnie użytkować przy opadach śniegu czy też deszczu.

Bogatą ofertę kamer sportowych znajdziesz między innymi w sklepie Xblitz.

Interesuje Ciebie rejestrator jazdy ? Sprawdź ofertę sklepu Xblitz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Projektant wnętrz – nieoceniona pomoc w wystroju i aranżacji domu
Projektant wnętrz – nieoceniona pomoc w wystroju i aranżacji domu
Estetyczny wystrój wnętrza domu nie zawsze jest łatwy do wykonania – wymaga odpowiedniej wiedzy, znajomości aktualnych trendów. Nie każdy jest […]
Ostatnie wpisy