Najlepsze taśmy do pakowania

Najlepsze taśmy do pakowania
modna-wiedza
Technologie & IT
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W branży transportowej wykorzystuje się powszechnie rozmaite produkty, które służą do zabezpieczania przesyłek i ładunków. Doskonałym przykładem są taśmy pakowe, zwane również samoprzylepnymi. Zazwyczaj szczelnie okleja się nimi pudełko kartonowe z zewnątrz, aby skutecznie ochronić je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wysokiej jakości taśmy zróżnicowane pod względem zastosowanego kleju kupimy online na https://www.folie-stretch24.pl/tasma-pakowa.

Warto wybierać sprawdzone materiały uznanych producentów

Do zabezpieczania przesyłek z zewnątrz doskonale nadają się przede wszystkim taśmy na kleju akrylowym o szerokości co najmniej 48 mm. Charakteryzują się one bowiem wysoką elastycznością i kleistością, dobrą odpornością na rozerwanie, a także atrakcyjną ceną. Nie należy ich stosować jedynie do pakowania kartonów o bardzo dużej wadze i gabarytach. Popularne są ponadto taśmy pakowe hot-melt, oparte na kauczuku syntetycznym. Posiadają znakomite właściwości użytkowe, w tym zwłaszcza zwiększoną wytrzymałość, dlatego można ich z powodzeniem używać do oklejania przesyłek o średnim oraz dużym ciężarze.

Najdroższe, ale jednocześnie najbardziej agresywne pod względem siły klejenia są taśmy solventowe (kauczuk naturalny), wyjątkowo odporne na niskie i wysokie temperatury. Przeważnie wykorzystuje się je w warunkach przemysłowych do ręcznego i automatycznego zabezpieczenia bardzo wymagających kartonów. Oprócz wymienionych produktów godne polecenia są też przezroczyste folie stretch, wyróżniające się ponadprzeciętną elastycznością. Można je zamówić na https://www.folie-stretch24.pl/przezroczysta-folia-stretch.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wszystko co powinieneś wiedzieć o rowerach elektrycznych
Wszystko co powinieneś wiedzieć o rowerach elektrycznych
Obecnie zaskakująco dużą popularnością cieszą się rowery elektryczne, czyli pojazdy dwukołowe wyposażone w niewielki silnik o mocy do 250 W […]
Ostatnie wpisy