Człowiek i styl

Najmodniejsze modele zegarków Citizen

20 maja 2020

Japońska firma Citizen słynie z produkcji zegarków, w których stosuje typowe dla kraju wschodzącego słońca połączenie tradycji i nowoczesności. Dewizą firmy jest tworzenie produktów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Piękne dodatki dla pań

Modele wybrane z myślą o kobietach powinny być jak biżuteria, czyli praktyczne i ozdobne. Nowoczesne panie zainteresują zegarki Citizen wyposażone w technologię Eco Drive, w której produkt zasilany jest światłem (zarówno naturalnym jak i sztucznym), nie trzeba się więc martwić koniecznością wymiany baterii. Model Citizen Elegance EM0687-89P ze stali szlachetnej w kolorze naturalnego złota i perłową tarczą przykrytą mineralnym szkłem oraz z bransoletą z drobnej złotej siateczki, będzie elegancką ozdobą.

Zegarki dla panów

Bardziej wymagający mężczyźni chętnie wybiorą model Citizen Eco Drive Bluetooth BZ1040-09E. Zegarek ma lekką i wytrzymałą kopertę z tytanu, Czarna tarcza z fluorescencyjnymi wskazówkami i znacznikami, przykryta przejrzystym szafirowym szkłem, pozwala korzystać z niego nawet w całkowitych ciemnościach. Technologia bluetooth pozwala na synchronizację czasu i łączność ze smartfonem. Zegarek może powiadamiać o przychodzących wiadomościach, a nawet zlokalizować nasz telefon.
Zwolennicy klasycznych rozwiązań, którzy nie znoszą nadmiaru gadżetów, zapewne wybiorą Citizen Leather BD0041-03F. Solidne wykonanie z wysokiej jakości stali szlachetnej, z ciemnym cyferblatem i czarnym skórzanym paskiem, decydują o jego ponadczasowości. Dużą jego zaletą może być także przystępna cena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

trzynaście − osiem =