Najpiękniejsze zakątki w Tajlandii

Najpiękniejsze zakątki w Tajlandii
modna-wiedza
Hobby
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Tajlandia to jeden z ulubionych azjatyckich kierunków Polaków. Od innych egzotycznych kierunków odróżnia ją mnogość atrakcji. Znajfziemy tu nie tylko piękne plaże czy dobre hotele, ale również zabytki kultury i wyjątkowe atrakcje przyrodnicze. Co zobaczyć w Tajlandii? Gdzie znajdziemy najpiękniejsze zakątki? 

Idealne miejsce na podróż poślubną

Azja Południowo-Wschodnia przyciąga swym egzotycznym charakterem. Odmienna kultura, kuchnia z niekończącą się paletą smaków i zapachów oraz orientalne zabytki sprawiają, że jeśli ktoś raz odwiedzi ten zakątek świata z całą pewnością jeszcze tu wróci. Podróż poślubna to dla większości z nas najważniejszy wyjazd w życiu. Chcemy by było romantycznie i wyjątkowo. Podczas tej jednej podróży tworzy się wspomnienia, które zapadną w naszej pamięci na lata. Tajlandia jest właśnie tym kierunkiem, w którym okazji do wspomnień z całą pewnością nie zabraknie. Program można stworzyć samodzielnie bądź zaufać profesjonalistom. Ciekawe propozycje znajdziemy np. na https://www.apetytnaswiat.pl/kierunek/tajlandia/.

Podczas dwóch tygodni dobrze zaplanowanej podróży warto wybrać się na trekking w okolicach Chang Mai, wybrać się na kurs gotowania, czy odwiedzić rezerwat słoni. Po intensywnej części czas na odpoczynek na rajskich plażach południa. Jednymi z najbardziej znanych są te zlokalizowane na wyspach Koh Phi Phi. To tu kręcono sceny do filmu Niebiańska plaża z Leonardo di Caprio. Takich miejsc w Tajlandii jest więcej. Niektóre nadal pozostają nieodkryte. Ciepła woda, miękki piasek i rafa koralowa to idealne połączenie podczas romantycznej podróży. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
O czym pamiętać przy zakładaniu biznesu?
O czym pamiętać przy zakładaniu biznesu?
Dziś wiele osób marzy o tym, by wejść w posiadanie swojej własnej działalności. Oczywiście zupełnie inaczej pracuje się dla samego […]
Ostatnie wpisy