Najpiękniejsze zakątki w Tajlandii

Najpiękniejsze zakątki w Tajlandii
modna-wiedza
Hobby
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Tajlandia to jeden z ulubionych azjatyckich kierunków Polaków. Od innych egzotycznych kierunków odróżnia ją mnogość atrakcji. Znajfziemy tu nie tylko piękne plaże czy dobre hotele, ale również zabytki kultury i wyjątkowe atrakcje przyrodnicze. Co zobaczyć w Tajlandii? Gdzie znajdziemy najpiękniejsze zakątki? 

Idealne miejsce na podróż poślubną

Azja Południowo-Wschodnia przyciąga swym egzotycznym charakterem. Odmienna kultura, kuchnia z niekończącą się paletą smaków i zapachów oraz orientalne zabytki sprawiają, że jeśli ktoś raz odwiedzi ten zakątek świata z całą pewnością jeszcze tu wróci. Podróż poślubna to dla większości z nas najważniejszy wyjazd w życiu. Chcemy by było romantycznie i wyjątkowo. Podczas tej jednej podróży tworzy się wspomnienia, które zapadną w naszej pamięci na lata. Tajlandia jest właśnie tym kierunkiem, w którym okazji do wspomnień z całą pewnością nie zabraknie. Program można stworzyć samodzielnie bądź zaufać profesjonalistom. Ciekawe propozycje znajdziemy np. na https://www.apetytnaswiat.pl/kierunek/tajlandia/.

Podczas dwóch tygodni dobrze zaplanowanej podróży warto wybrać się na trekking w okolicach Chang Mai, wybrać się na kurs gotowania, czy odwiedzić rezerwat słoni. Po intensywnej części czas na odpoczynek na rajskich plażach południa. Jednymi z najbardziej znanych są te zlokalizowane na wyspach Koh Phi Phi. To tu kręcono sceny do filmu Niebiańska plaża z Leonardo di Caprio. Takich miejsc w Tajlandii jest więcej. Niektóre nadal pozostają nieodkryte. Ciepła woda, miękki piasek i rafa koralowa to idealne połączenie podczas romantycznej podróży. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czym się kierować przy wyborze noży do kuchni?
Czym się kierować przy wyborze noży do kuchni?
Noże to podstawowe elementy wyposażenia każdej kuchni. Ich niska jakość wykonania oraz brak ostrości mogą znacznie utrudniać i wydłużać gotowanie. […]
Ostatnie wpisy