Prezenty na ważne okazje

Prezenty na ważne okazje
modna-wiedza
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Otrzymując zaproszenie na różnego typu uroczystości, czujemy się zaszczyceni. Jednocześnie chcemy jak najlepiej sprostać zadaniu i pozostawić jakiś ślad po naszej obecności. W tym celu najlepiej sprawdza się wybór odpowiedniego prezentu dostosowanego do okazji. Decydując się na jakąkolwiek pamiątkę, warto wziąć pod uwagę charakter uroczystości, wiek osoby, którą chcemy obdarować, jej preferencje oraz powagę naszej roli (czy jesteśmy zaproszeni jako rodzice chrzestni, świadkowie czy po prostu goście). Kiedy rozpatrzymy te wszystkie czynniki, wybór jest odrobinę prostszy, a z całą pewnością będzie odpowiedni. Musimy pamiętać, że inaczej wybieramy prezenty na święta dla najbliższej rodziny albo znajomych, czym innym kierujemy się, dokonując wyboru podziękowania dla nauczyciela naszych dzieci z okazji zakończenia roku szkolnego. Jakie zatem podarunki sprawdzą się w zależności od okazji?

Urodziny, imieniny, a może komunia?

Ważne, aby przekazywać prezent prosto z serca. Dużym ułatwieniem jest tutaj lista produktów, które są spersonalizowane. Zawierają dodatkowe napisy, dedykację czy żartobliwy wierszyk. Uroczystości takie jak komunia czy chrzest wymagają zachowania powagi, więc wystarczy, kiedy wybrana pamiątka będzie subtelnie oznaczona datą lub życzeniami od konkretnej osoby. Takim przykładem jest biblia z dedykacją dla konkretnego dziecka, zawierająca jego imię lub pamiątkowy kubek z ozdobną szatą graficzną nawiązującą do uroczystości. Więcej propozycji można znaleźć tutaj: https://specially4u.pl/pol_m_NA-KOMUNIE-CHRZEST_Prezent-na-komunie-710.html.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Sprzęt do grillowania – w co warto zainwestować?
Sprzęt do grillowania – w co warto zainwestować?
W okresie wiosennym i letnim rodziny wraz ze znajomymi czy przyjaciółmi spędzają weekendy na różne sposoby. Jednym z najpopularniejszych jest […]
Ostatnie wpisy