Człowiek i styl

Rejs po Morzu Śródziemnym – dlaczego warto?

16 czerwca 2019

Rejsy statkiem czy jachtem nie należą do najpopularniejszych rozrywek polskich turystów. Warto jednak przyjrzeć się bliżej tej atrakcji, ponieważ taka wycieczka jest idealnym połączeniem odpoczynku oraz zwiedzania, a przy tym dostarcza niesamowitych wrażeń. Czego można spodziewać się po rejsie po Morzu Śródziemnym? Czy to dobry sposób na urlop?

Luksusowy wypoczynek

Rejs jachtem to prawdziwie luksusowa forma spędzania urlopu, szczególnie z wykupioną opcją all inclusive. Można także wypożyczyć jacht i również przeżyć świetną przygodę. Czarter w Grecji jest bardzo dobrym pomysłem, ponieważ można przez kilka dni zwiedzać wyspy oraz rozkoszować się słońcem. Taki wyjazd jest jednocześnie bardzo intensywny – mając smykałkę do planowania i organizacji czasu można zobaczyć wszystkie najciekawsze zabytki w ciągu jednej wycieczki. Trasa wiodąca przez wyspy Korfu oraz Kos należą do najpopularniejszych.

Hiszpania – najlepsze wakacje dla rodziny z dzieckiem

Rejs jachtem to dobry wybór urlopowy dla pary z dziećmi. Taki wyjazd na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem. Wiele jachtów oferuje specjalne atrakcje dla maluchów, na pokładzie są sale zabaw oraz animatorzy. W ten sposób rodzice mogą odpocząć i mieć chwilę dla siebie, a dzieci spędzają aktywnie czas z rówieśnikami pod okiem profesjonalnych opiekunów. Ciekawą opcją rejsu po Morzu Śródziemnym jest czarter jachtów motorowych w Hiszpanii. Różnorodność krajobrazu oraz częste zmiany miejsca na pewno nie będą nudne i zaciekawią najmłodszych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *