Szklane dildo – jakie ma zalety?

Szklane dildo – jakie ma zalety?
modna-wiedza
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Szklane dilda to świetny dodatek do kolekcji zabawek. Wykonane są z wysokiej jakości szkła borokrzemowego, które jest rodzajem szkła hartowanego. Ten rodzaj szkła jest mocniejszy niż zwykłe szkło i ma niski współczynnik rozszerzalności cieplnej. Jest również nieporowate, więc nie zatrzymuje bakterii i zarazków wewnątrz materiału. Ma wiele zalet w stosunku do innych materiałów i jest szczególnie polecana dla początkujących. Dildo szklane występuje w wielu różnych kształtach, kolorach i rozmiarach.

Jakie są zalety szklanego dilda?

Są łatwe do czyszczenia 

Szklane są nieporowate i mogą być czyszczone wodą z mydłem lub dowolnym środkiem do czyszczenia zabawek, który jest dostępny na rynku dzisiaj. Nie musisz się martwić o to, że materiał jest porowaty i kryje w sobie bakterie lub zarazki, co oznacza, że możesz używać ich częściej bez obaw o swoje zdrowie.

Zabawki szklane są hipoalergiczne i bezpieczne dla osób o wrażliwej skórze lub alergików 

Są również całkowicie nietoksyczne, co oznacza, że nie będą powodować podrażnień ani swędzenia w trakcie lub po użyciu. Można je również podgrzewać lub schładzać przed użyciem, dzięki czemu uzyskasz dodatkowe doznania podczas stosunku lub sesji masturbacyjnych – pamiętaj tylko, aby nie podgrzewać ich zbyt mocno! Może to spowodować oparzenia!

Wyglądają pięknie i są w wielu różnych kolorach, kształtach, rozmiarach i teksturach, więc każdy znajdzie coś dla siebie! 

Niektórzy ludzie lubią swoje dilda gładkie, podczas gdy inni wolą takie z wypustkami lub grzbietami wzdłuż trzonu – wszystko sprowadza się do osobistych preferencji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Hotel czy apartament – co wynająć?
Hotel czy apartament – co wynająć?
Dawniej hotele były prostym wyborem podczas poszukiwania miejsca noclegowego wśród klientów biznesowych. Niewielka konkurencja na rynku sprawiała, że nawet te […]
Ostatnie wpisy