Tipi do pokoju dziecka – co warto do niego zakupić?

Tipi do pokoju dziecka – co warto do niego zakupić?
modna-wiedza
Dom i otoczenie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy rodzic chciałby urządzić swojemu dziecku pokój będący spełnieniem snów maluszka. Nie jest to wcale takie trudne, ponieważ jedyne co w tym przypadku musimy zrobić, to stworzyć mu możliwość rozwijania wyobraźni. Doskonałym punktem wyjścia do dalszych działań będzie modne obecnie tipi w żywych kolorach dopasowanych do ścian. Aby ten element zachęcał kilkulatka do zabawy, w namiocie umieśćmy poduszki i koce. Dobrym pomysłem są również lampki kule na baterie. Poza tym w pokoju może znaleźć się jeszcze kilka innych akcesoriów zaczerpniętych z tzw. małpiego gaju.

Plac zabaw w domu

Perfekcyjnym dopełnieniem tipi są baseny z kulkami. Te o mniejszych rozmiarach możemy umieścić w namiocie, tak by nie zajmowały dodatkowej przestrzeni. Jeśli jednak pokój dziecka jest duży, zainwestujmy w nieco większy suchy basenik, a do niego dokupmy niewielką zjeżdżalnię. Dobrym pomysłem jest również umieszczenie na ścianie drabinek lub kamieni do wspinaczki. Możemy być pewni, że taki zestaw zabawek sprawi maluszkowi ogromną radość, a z atrakcji będzie on korzystał przez kilka dobrych lat, rozwijając przy tym sprawność ruchową oraz wyobraźnię podczas szalonych zabaw z rodzeństwem lub kolegami. W ten sposób stworzymy dziecku niesamowite wspomnienia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co usprawni prace monterskie?
Co usprawni prace monterskie?
W obecnych czasach usługi monterskie oferowane są już nie tylko przez duże przedsiębiorstwa. Na rynku znaleźć można wiele firm trudniących […]
Ostatnie wpisy