Tipi do pokoju dziecka – co warto do niego zakupić?

Tipi do pokoju dziecka – co warto do niego zakupić?
modna-wiedza
Dom i otoczenie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy rodzic chciałby urządzić swojemu dziecku pokój będący spełnieniem snów maluszka. Nie jest to wcale takie trudne, ponieważ jedyne co w tym przypadku musimy zrobić, to stworzyć mu możliwość rozwijania wyobraźni. Doskonałym punktem wyjścia do dalszych działań będzie modne obecnie tipi w żywych kolorach dopasowanych do ścian. Aby ten element zachęcał kilkulatka do zabawy, w namiocie umieśćmy poduszki i koce. Dobrym pomysłem są również lampki kule na baterie. Poza tym w pokoju może znaleźć się jeszcze kilka innych akcesoriów zaczerpniętych z tzw. małpiego gaju.

Plac zabaw w domu

Perfekcyjnym dopełnieniem tipi są baseny z kulkami. Te o mniejszych rozmiarach możemy umieścić w namiocie, tak by nie zajmowały dodatkowej przestrzeni. Jeśli jednak pokój dziecka jest duży, zainwestujmy w nieco większy suchy basenik, a do niego dokupmy niewielką zjeżdżalnię. Dobrym pomysłem jest również umieszczenie na ścianie drabinek lub kamieni do wspinaczki. Możemy być pewni, że taki zestaw zabawek sprawi maluszkowi ogromną radość, a z atrakcji będzie on korzystał przez kilka dobrych lat, rozwijając przy tym sprawność ruchową oraz wyobraźnię podczas szalonych zabaw z rodzeństwem lub kolegami. W ten sposób stworzymy dziecku niesamowite wspomnienia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dlaczego odpowiedni wybór gniazdek do nowego domu jest tak ważny?
Dlaczego odpowiedni wybór gniazdek do nowego domu jest tak ważny?
Wybór odpowiednich gniazdek elektrycznych oraz włączników jest bardzo ważną kwestią, jaką należy dobrze przemyśleć podczas budowy i urządzania domu. To […]
Ostatnie wpisy