Trendy w bieliźnianej modzie

Trendy w bieliźnianej modzie
modna-wiedza
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Tak samo, jak w każdej innej dziedzinie mody bielizna podlega pewnym trendom. Warto czasem porzucić klasyczne modele staników, majtek oraz bokserek w stonowanych barwach na rzecz modowych hitów, które dodadzą nam pewności siebie. Niewątpliwym hitem ostatnich lat jest znaczna ingerencja w tkaniny, z których wykonana jest ta część garderoby. Szczególnie w przypadku staników i damskich majtek zdecydowanie zwraca się uwagę na miękkość materiału, dużym powodzeniem cieszą się delikatne tiule. Wzory natomiast zazwyczaj są subtelne, aczkolwiek w graficznej formie. W temacie bielizny męskiej nie ma wielkich zmian. Niezmiennie od lat największą popularność zdobywają różnego rodzaju bokserki, natomiast stringi meskie mają bardzo małą grupę zwolenników.

Bieliźniane hity sezonu

Jednym z najmocniejszych trendów tego roku jest kwiatowy wzór, pojawiający się zazwyczaj na delikatnej satynie. Coraz więcej marek proponuje też odejście od usztywnianych miseczek staników na fiszbinach na rzecz bardziej naturalnej, miękkiej formy. Takie subtelne, aczkolwiek bardzo seksowne fasony wykonane z koronki, czy też siateczki znajdziemy np. na https://www.atrakcyjna.pl/pol_m_Sexy-bielizna-550.html.

Dużym powodzeniem cieszą się frywolne, tiulowe prześwity, którym zazwyczaj towarzyszy wyszyty motyw kwiatów, motyli lub figur geometrycznych. Jeśli chodzi o panów, królują kolory i wzory analogiczne do bardzo modnych w ostatnim czasie wzorzystych skarpet. W sklepach możemy znaleźć pary skarpetek nawiązujące motywem do deseniu przedstawianego na bokserkach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dlaczego tak bardzo pokochaliśmy soczewki kontaktowe?
Dlaczego tak bardzo pokochaliśmy soczewki kontaktowe?
Soczewki kontaktowe są obecnie jedną z najpopularniejszych form korekcji wzroku na świecie. Są niezwykle wygodne, komfortowe i bardziej przystępne niż […]
Ostatnie wpisy