Finanse i rynek

Drukarka etykiet: przenośna czy biurkowa?

8 września 2018

Drukarka etykiet – co wybrać?

Drukarka etykiet to urządzenie, które ułatwi i usprawni ci życie w każdej jego dziedzinie. Nie możesz się zdecydować? Nie wiesz, który model dobrać? Wszystko zależy od potrzeb, które ma spełniać i od jej przeznaczenia.

Drukarka biurkowa

Drukarki biurkowe Zebra to drukarki termiczne i termotransferowe. Mają bardzo szeroki zakres zastosowań, przykładowo: używane są w służbie zdrowia do drukowania etykiet na produkty medyczne oraz leki czy opasek na rękę dla pacjentów, lub mogą służyć w biurze – chociażby do drukowania etykiet laminowanych. Ich użytkowanie pozwala na drukowanie etykiet przy niewielkim nakładzie finansowym, a jednocześnie druk jest bardzo trwały i wytrzymały. Urządzenia te pozwalają na wydruk nawet 10-15 tysięcy etykiet w ciągu miesiąca.

Drukarka przenośna

Drukarki przenośne Zebra, zwane inaczej mobilnymi, to w głównej mierze drukarki przemysłowe, których zastosowanie sprawdzi się najbardziej w zakładach pracy, magazynach, hurtowniach, sklepach, branży usługowej. Są bardzo wygodne w użytkowaniu, ich lekka i niewielka gabarytowo konstrukcja pozwala na przenoszenie ich z miejsca na miejsce, a nawet noszenie na szyi za pomocą specjalnego paska – niektóre modele mieszczą się nawet w kieszeni. Drukarki te są bardzo proste w obsłudze i służą głównie do szybkiego drukowania kodów kreskowych, metek z cenami, etykiet lub paragonów. Ich budowa zapewnia solidność, odporność na uszkodzenia i odpowiednią wytrzymałość, by mogły posłużyć w pracy jak najdłużej, z racji tego, iż są użytkowane nieustannie w „ruchu”.

  1. Zebra to lider wśród drukarek do etykiet – niezawodne i wytrzymałe, a przy tym oszczędne.. Cena nie należy do najniższych, więc na zakup takiej drukary raczej decydują się przedsiębiorcy, niż klienci dla celów domowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *