Drukarka etykiet: przenośna czy biurkowa?

Drukarka etykiet: przenośna czy biurkowa?
modna-wiedza
Finanse i rynek
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Drukarka etykiet – co wybrać?

Drukarka etykiet to urządzenie, które ułatwi i usprawni ci życie w każdej jego dziedzinie. Nie możesz się zdecydować? Nie wiesz, który model dobrać? Wszystko zależy od potrzeb, które ma spełniać i od jej przeznaczenia.

Drukarka biurkowa

Drukarki biurkowe Zebra to drukarki termiczne i termotransferowe. Mają bardzo szeroki zakres zastosowań, przykładowo: używane są w służbie zdrowia do drukowania etykiet na produkty medyczne oraz leki czy opasek na rękę dla pacjentów, lub mogą służyć w biurze – chociażby do drukowania etykiet laminowanych. Ich użytkowanie pozwala na drukowanie etykiet przy niewielkim nakładzie finansowym, a jednocześnie druk jest bardzo trwały i wytrzymały. Urządzenia te pozwalają na wydruk nawet 10-15 tysięcy etykiet w ciągu miesiąca.

Drukarka przenośna

Drukarki przenośne Zebra, zwane inaczej mobilnymi, to w głównej mierze drukarki przemysłowe, których zastosowanie sprawdzi się najbardziej w zakładach pracy, magazynach, hurtowniach, sklepach, branży usługowej. Są bardzo wygodne w użytkowaniu, ich lekka i niewielka gabarytowo konstrukcja pozwala na przenoszenie ich z miejsca na miejsce, a nawet noszenie na szyi za pomocą specjalnego paska – niektóre modele mieszczą się nawet w kieszeni. Drukarki te są bardzo proste w obsłudze i służą głównie do szybkiego drukowania kodów kreskowych, metek z cenami, etykiet lub paragonów. Ich budowa zapewnia solidność, odporność na uszkodzenia i odpowiednią wytrzymałość, by mogły posłużyć w pracy jak najdłużej, z racji tego, iż są użytkowane nieustannie w „ruchu”.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • Tom-Druk 17.09.2018

    Zebra to lider wśród drukarek do etykiet – niezawodne i wytrzymałe, a przy tym oszczędne.. Cena nie należy do najniższych, więc na zakup takiej drukary raczej decydują się przedsiębiorcy, niż klienci dla celów domowych

Rekomendowane
Dlaczego warto wybrać się na wakacje do Brazylii?
Dlaczego warto wybrać się na wakacje do Brazylii?
Brazylia to kraj skrajnych kontrastów. Od wysokości ośnieżonych szczytów po głębię amazońskich lasów deszczowych, jest to niesamowite miejsce do odwiedzenia. […]
Ostatnie wpisy