Etui na każdy sezon? Czemu nie?

Etui na każdy sezon? Czemu nie?
modna-wiedza
Technologie & IT
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

 

Etui to absolutna podstawa w zabezpieczaniu i ochronie telefonu. Pełni również rolę jego nowoczesnej dekoracji, zwłaszcza gdy charakteryzuje się ciekawym wzorem. Można nimi zakryć nudne, jednokolorowe obudowy i zmienić swój smartfon w unikatowe urządzenie, mówiące coś o jego właścicielu. I nic nie stoi na przeszkodzie, aby wymieniać etui nawet co sezon, podążając za trendami.

Wizualne dopasowanie etui

Chociaż pierwotnym celem stworzenia takiego zabezpieczenia dla smartfona była jego ochrona przed uszkodzeniami, dzisiaj etui na telefon Xiaomi Redmi 4X jest także formą dekoracji urządzenia. Kolorowa obudowa z ciekawym motywem tematycznym, wzorem czy własnym nadrukiem to sposób na wyróżnienie telefonu z tłumu podobnych urządzeń. Dzięki wizualnemu dopasowaniu można w łatwy sposób zademonstrować swoją fascynację serialowym lub literackim bohaterem, zaprezentować ulubiony motyw graficzny albo ukochany klub sportowy. Opcji jest wiele, więc właściciel nie będzie miał problemu z decyzją o tym, w który model będzie chciał wyposażyć swój telefon.

Moda i trendy w obudowach

Także i tej dziedziny nie omijają wpływy aktualnej mody oraz obowiązujących trendów. W sprzedaży dostępne są więc kabury i futerały z motywami będącymi aktualnie na topie, na przykład dotyczącymi fikcyjnych postaci z seriali, gier czy filmów pojawiających się ostatnio w przestrzeni publicznej. Bez problemów można zakupić etui na telefon Samsung Galaxy Grand Prime z modnym motywem kreskówkowym, zwierzęcym czy roślinnym, by kilka miesięcy później zmienić go na jeszcze modniejszą obudowę z cytatem, nazwą zespołu muzycznego lub graficznym symbolem. Co ważne, takie podążanie za trendami wcale nie musi drenować kieszeni, bo etui dostępne są już od kilkunastu złotych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie produkty warto zakupić w sklepie weterynaryjnym?
Jakie produkty warto zakupić w sklepie weterynaryjnym?
Wielu właścicieli zwierząt domowych doświadcza większych lub mniejszych problemów zdrowotnych u swoich pupili, które wymagają zakupów w specjalistycznych sklepach. Przykładem […]
Ostatnie wpisy