Dom i otoczenie

Gadżety do basenu

24 listopada 2020

Basen ustawiony w ogrodzie to doskonałe rozwiązanie na okres letni. Zapewnia bowiem wówczas mnóstwo frajdy i pozwala skutecznie ochłodzić się w czystej wodzie. Większość osób decyduje się na model rozporowy bądź stelażowy, ponieważ obie konstrukcje są wyjątkowo stabilne oraz mają sporą średnicę, co daje w pełni komfortowe użytkowanie. Jeśli posiadamy tego rodzaju basen, powinniśmy koniecznie zaopatrzyć się w szereg użytecznych gadżetów, które uatrakcyjnią i uprzyjemnią czas spędzony w ożywczej wodzie.

Oświetlenie to strzał w dziesiątkę

Podstawowe akcesoria przeznaczone do przydomowych basenów to oczywiście pompy oczyszczające i podgrzewające wodę, dozowniki do rozprowadzania preparatów chemicznych, siatki i szczotki teleskopowe do wyciągania większych zanieczyszczeń (np. martwych owadów, gałązek drzew, liści), osłony podłoża oraz solidne pokrywy pozwalające skutecznie zabezpieczyć basen na noc albo w warunkach niekorzystnej pogody. Oprócz tego warto z pewnością zaopatrzyć się w wybrane urządzenie do podgrzewania wody – może to być choćby mata solarna, podgrzewacz elektryczny czy nowoczesna pompa ciepła współpracująca ściśle z instalacją C.O.

Przyda się też:

– drabinka – ułatwia wchodzenie do wody (idealna dla dzieci)

– oświetlenie w postaci różnego rodzaju lamp LED-owych – kupimy je m.in. na https://www.baseny-warszawa.pl/oswietlenie-c-1_19_51.html

– pływająca lodówka – do przechowywania orzeźwiających napojów

– termometr – do precyzyjnego monitorowania temperatury wody

– zagłówek montowany do brzegu – umożliwia maksymalne zrelaksowanie się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *