Jak dobrać spodnie do kształtu figury?

Jak dobrać spodnie do kształtu figury?
modna-wiedza
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Odpowiednio dobrane spodnie mogą podkreślić atuty figury. Nawet jeżeli jej kształt jest daleki od ideału z wybiegu. Dlatego warto wiedzieć, jakie wybierać fasony, a jakich unikać. Dzięki temu łatwiej osiągnąć satysfakcję z wyglądu. 

Dodają lub odejmują centymetrów

Przykładowo wyszczuplające legginsy to dobry wybór dla wysokich i szczupłych pań. Podkreślają zgrabne łydki i doskonale pasują do wielu różnych stylizacji. Można je zestawić zarówno ze sportową kurtką, jak i elegancką bluzką. Wygodne i uniwersalne, często są pierwszym wyborem po otworzeniu z szafy. Podobnie biodrówki. Podkreślają atuty figury, pod warunkiem że ta ma modelowe wymiary. Dla pań o niższym wzroście strzałem w dziesiątkę są dzwony. W zestawieniu z butami na obcasach mogą odjąć kilka dodatkowych kilogramów. Cygaretki to z kolei bardzo dobra opcja dla okrąglejszych pań. Zestawione z bluzką oversize, mogą znacznie wyszczuplić sylwetkę. Równie dobrym wyborem są spodnie typu regular. Klasyczne i proste pasują właściwie do każdego typu sylwetki. Kuloty natomiast sprawdzą się u tych kobiet, które nie mogą rozstać się ze spódnicami. Spodnie bowiem kształtem przypominają tę część garderoby. Z tego powodu najlepiej wyglądają w nich osoby o proporcjonalnej budowie ciała. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Przydomowe oczyszczalnie ścieków – czy warto w to zainwestować?
Przydomowe oczyszczalnie ścieków – czy warto w to zainwestować?
Obowiązek odprowadzania ścieków dotyczy każdego właściciela nieruchomości. Jeżeli dom nie może zostać podłączony do lokalnej sieci kanalizacyjnej, trzeba wówczas samemu […]
Ostatnie wpisy