Jak dodać włosom objętości?

Jak dodać włosom objętości?
modna-wiedza
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieje wiele rodzajów włosów, a każdy z nich należy inaczej traktować. Cienkie włosy z tendencją do przetłuszczania się są bardzo często oklapnięte, przez co wyglądają nieciekawie. Konieczne jest używanie odpowiednich preparatów zwiększających objętość i odżywiających je po same końce. Cały proces zaczyna się już przy myciu głowy. Składniki zawarte w szamponach typu kreatyna i naturalne ekstrakty, wspierają odbicie włosa u nasady oraz pobudzają mikrokrążenie. Dzięki witaminom zawartym w kosmetykach Kerastase włosy zwiększają swoją objętość przy jednoczesnym zachowaniu miękkości. Specjalistyczne wyroby kosmetyczne należy odpowiednio nakładać w niewielkiej ilości, by dodatkowo nie obciążać włosów. Co jeszcze można zrobić, aby optycznie zwiększyć objętość fryzury?

Fryzura XXL w kilka chwil

Przy cienkich włosach istotne jest korzystanie z narzędzi wspierających puszystość. Mowa tu o suszarkach, wałkach, okrągłych szczotkach i lokówkach. Adekwatna technika suszenia może dużo zdziałać. Wystarczy pochylić głowę do przodu i wpuszczać pomiędzy mokre pasma chłodne powietrze. Inne rozwiązanie to modelowanie włosów na szczotce lub lokówce. Fryzura utrzyma się dłużej, jeżeli zostaną wykorzystane preparaty typu pianka push up lub lakier do włosów. Kosmetyki i sprzęt fryzjerski przeznaczone do rzadkich włosów powinny być nabywane w dedykowanych sklepach. Internetowa platforma Allefryz to miejsce, gdzie każdy bez względu na długość włosów i potrzebną pielęgnację, znajdzie coś dla siebie. Szeroka oferta specjalistycznych produktów poradzi sobie z każdą czupryną.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Klimatyzacja – w jakich pomieszczeniach powinna być?
Klimatyzacja – w jakich pomieszczeniach powinna być?
Panujące w ostatnich latach upały, które rok do roku zaczynają się coraz wcześniej, spowodowały, że coraz więcej osób w Polsce […]
Ostatnie wpisy