Jak przebiega renowacja kortu tenisowego?

Jak przebiega renowacja kortu tenisowego?
modna-wiedza
Hobby
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Coraz więcej osób uprawia tenisa ziemnego, gdyż jest to niezwykle emocjonujący sport, który skutecznie kształtuje sylwetkę i zaspokaja naturalną potrzebę rywalizacji. Rozgrywka odbywa się w tym przypadku na specjalnym korcie. Niestety jego powierzchnia pod wpływem eksploatacji z czasem ulega destrukcji, dlatego konieczne jest przeprowadzenie kompleksowej renowacji z pomocą profesjonalnej firmy, takiej jak np. http://www.robtenis.com.pl.

Niezbędnych zabiegów jest kilka

Korty ziemne przeznaczone do uprawiania tenisa podlegają renowacji przynajmniej raz w roku, co pozwala na optymalne przygotowanie ich do zbliżającego się sezonu. Polega to przede wszystkim na usunięciu, albo zaawansowanym odświeżeniu nawierzchni, dokładnym jej wyrównaniu oraz wzruszeniu tzw. warstwy dynamicznej. Opcjonalnie wykonuje się demontaż linii, a także plantuje, scrapuje oraz walcuje murawę. Dodajmy, że renowację można z powodzeniem przeprowadzić zarówno w przypadku kortów ze sztuczną trawą, jak i mączką ceglaną, czy nawierzchnią akrylową.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Do kogo się udać, aby otrzymać wsparcie w sferze psychicznej?
Do kogo się udać, aby otrzymać wsparcie w sferze psychicznej?
Problemy zdrowotne zwykle wymagają podjęcia leczenia i zgłoszenia się do odpowiedniego ośrodka. Podobnie jest w przypadku zaburzeń psychicznych i kryzysów, […]
Ostatnie wpisy