Jak skutecznie bronić się przed komarami?

Jak skutecznie bronić się przed komarami?
modna-wiedza
Dom i otoczenie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Letnie, wakacyjne dni to doskonały czas na podejmowanie różnego rodzaju aktywności na świeżym powietrzu. Treningi, spacery czy grillowanie w gronie znajomych to doskonały sposób na spędzenie ciepłych wieczorów. Jednak nawet najbardziej sympatyczne chwile mogą zostać zepsute przez towarzystwo małych, brzęczących stworzeń, jakimi są komary. Jak zatem bronić się przed tymi niechcianymi gośćmi? Tego dowiesz się z naszego dzisiejszego artykułu!

Skuteczne sposoby na walkę z komarami

Ile ludzi, tyle sposobów na pozbycie się komarów. Jednym ze sprawdzonych sposobów są naturalne środki. Mowa tu, chociażby o olejkach eterycznych o takich zapachach jak: trawa cytrynowa, wanilia, goździki, tymianek, lawenda czy bazylia, których aromaty działają na komary odstraszająco. Wystarczy wymieszać je z wodą oraz za pomocą butelki z atomizerem, spryskać swoje ubrania oraz najbliższe otoczenie. Jeżeli jednak nie chcesz tracić czasu na przygotowywanie mikstur i wolisz gotowe produkty, sięgnij po spray, który dostępny jest m.in. na stronie internetowej https://zielonaochrona.pl/spray-na-komary-deet/, który skutecznie odstraszy wszelkie komary. Dzięki niemu czas spędzony na świeżym powietrzu będzie upływał błogo, przyjemnie i bez odwiedzin natrętnych i uprzykrzających życie owadów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Rodzaje opakowań na wynos – które z nich powinny znaleźć się w restauracji?
Rodzaje opakowań na wynos – które z nich powinny znaleźć się w restauracji?
W szeroko pojętej gastronomii stosowane są sprawdzone rozwiązania, które wpływają na jakość oferowanych usług. Warto mieć przy tym na uwadze, […]
Ostatnie wpisy