Jak szybko uzyskać środki na otworzenie i prowadzenie własnej działalności?

Jak szybko uzyskać środki na otworzenie i prowadzenie własnej działalności?
modna-wiedza
Finanse i rynek
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Coraz więcej osób stawia na pracę na własny rachunek – z wielu powodów: by móc pracować w dowolnych godzinach, z ludźmi, których sami sobie dobieramy, w interesującej nas lokalizacji czy branży. Pojawia się okazja – możliwość wynajęcia lokalu docelowego na bardzo korzystnych warunkach lub zakup materiałów po naprawdę niskich cenach. Wszystko się zgadza, tylko nam brak gotówki, zatem rezygnujemy. A przecież może być to nasza życiowa szansa. Nie poddawajmy się tak łatwo, nawet jeśli mamy kredyt hipoteczny i kilka konsumpcyjnych na koncie, na rynku działa wiele firm oferujących kredyt na start firmy bez BIK.

Takie biura oferują zwykle możliwość uzyskania środków finansowych z minimalną ilością formalności – zwykle wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań i złożyć podpis (czasem nawet zdalnie). Taka pożyczka dla firm bez zaświadczeń nie tylko umożliwia błyskawiczne uzyskanie środków (więc okazyjny wynajem czy zakup komponentów nie przejdzie nam koło nosa), ale też posiada jasne zasady spłaty. Wszelkich szczegółów udzielają konsultanci – pamiętajmy aby dopytać o jak najwięcej interesujących nas kwestii (aby tak zwany „drobny druczek” nie odbił się nam czkawką). Zanim podpiszemy cokolwiek – przeczytajmy dogłębnie na co się decydujemy. Sprawdźmy też wiarygodność firmy, jej historię, legalność działania oraz opinie dotychczasowych klientów. Choć kredyt na start firmy bez BIK czy pożyczka dla firm bez zaświadczeń z pewnością kusi – bądźmy mądrymi przedsiębiorcami, ponieważ o ile ryzyko w biznesie często się opłaca, o tyle pośpiech już nie zawsze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Akcesoria dla dziecka, o których należy pamiętać w podróży
Akcesoria dla dziecka, o których należy pamiętać w podróży
Podróżowanie z małym dzieckiem to nie lada wyzwanie dla świeżo upieczonych rodziców. Przed tego typu wyprawą wymagane jest stosowne zorganizowanie […]
Ostatnie wpisy