Jak ukryć zakola?

Jak ukryć zakola?
modna-wiedza
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zakola są często bardzo wstydliwą kwestią, którą mężczyźni próbują ukryć na wszelkie możliwe sposoby. Z obserwacji wynika, że problem dotyczy coraz młodszych mężczyzn, choć niestety nie mają oni większego wpływu na jego występowanie. Najczęściej głównym winowajcą są po prostu geny, na które do tej pory nie wynaleziono żadnego skutecznego antidotum. W związku z tym pozostaje tylko kwestia ukrywania mniejszej ilości włosów. Jak mężczyźni sobie z tym radzą? Jakie sztuczki stosują?

Bujna czupryna to dla nich marzenie

Kiedy nie ma możliwości, że włosy znowu się pojawią, mężczyźni często decydują się na drastyczny krok i po prostu ścinają głowy na łyso. To oczywiście tylko jedno z rozwiązań, na które decydują się nieliczni. Nie każdy chce przecież wyglądać jak żołnierz amerykańskiego wojska, nie wspominając o tym, że nie wszystkim jest do twarzy z takim wyglądem.

Kolejnym rozwiązaniem wydaje się być noszenie nakrycia głowy, choć i to nie zawsze się sprawdza. Wydawać by się mogło, że zimą to nie problem, a latem wystarczy zmienić na model z daszkiem, są jednak sytuacje, kiedy czapki nosić nie wypada lub zwyczajnie nie pasuje do innych części garderoby, np. garnituru. Co wtedy?

Z pomocą przychodzą peruki Poznań lub wykonywane i sprzedawane w innych miastach Polski. Pochodzą one nierzadko z naturalnych włosów, dzięki czemu nie wyróżniają się i sprawiają wrażenie prawdziwych.Wystarczy tylko dobrze dopasować model i problem rozwiązany. Podobne zastosowanie mają tupety męskie, które można znaleźć w sklepach z perukami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jaką drabinę kupić do prac remontowych – czym kierować się podczas jej wyboru?
Jaką drabinę kupić do prac remontowych – czym kierować się podczas jej wyboru?
W każdym domu i mieszkaniu można w taki sposób zaprojektować pomieszczenia, aby były idealnie dostosowane do potrzeb użytkowników. Nie tylko […]
Ostatnie wpisy