Jak wygląda skok ze spadochronem?

Jak wygląda skok ze spadochronem?
modna-wiedza
Hobby
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Skok ze spadochronem to niezapomniane przeżycie. Zapewnia ekstremalne wrażenia i przypływ adrenaliny. Przygodę ze spadochroniarstwem najlepiej rozpocząć od skoku w tandemie z instruktorem. Jeśli chcemy zostać profesjonalnym skoczkiem wymagane jest odbycie szkolenia. W każdym większym mieście znajdują się szkoły spadochronowe. To również doskonały pomysł na prezent. Można wykupić voucher na skok w tandemie i pamiątkowy film. Przykładową ofertę można sprawdzić na https://www.skydive-wroclaw.com.

Jak przygotować się do skoku ze spadochronem?

Aby spróbować tego ekstremalnego sportu, wymagane jest przeciętne zdrowie i odrobina odwagi. Przed przystąpieniem do skoku, odbywa się krótkie szkolenie z instruktorem. Tandem pilot przedstawia odpowiednią postawę i odpowiada na wszystkie pytania. Uczestnik dostaje specjalny kombinezon do skoków i gogle. Osoby, które skaczą przypięte są ze sobą uprzężą. Zalecane jest też sportowe ubranie i odpowiednie buty, które nie spadną. Sam skok trwa od kilku do kilkunastu minut, a samolot wznosi się na wysokość, najczęściej do 4 km.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy audyt dostępności stron internetowych jest potrzebny?
Czy audyt dostępności stron internetowych jest potrzebny?
Współcześnie wady wzroku dotykają coraz większą ilość osób. Co więcej Rośnie liczba osób niewidomych. To zaś sprawia że konieczne są […]
Ostatnie wpisy