Jak wygląda skok ze spadochronem?

Jak wygląda skok ze spadochronem?
modna-wiedza
Hobby
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Skok ze spadochronem to niezapomniane przeżycie. Zapewnia ekstremalne wrażenia i przypływ adrenaliny. Przygodę ze spadochroniarstwem najlepiej rozpocząć od skoku w tandemie z instruktorem. Jeśli chcemy zostać profesjonalnym skoczkiem wymagane jest odbycie szkolenia. W każdym większym mieście znajdują się szkoły spadochronowe. To również doskonały pomysł na prezent. Można wykupić voucher na skok w tandemie i pamiątkowy film. Przykładową ofertę można sprawdzić na https://www.skydive-wroclaw.com.

Jak przygotować się do skoku ze spadochronem?

Aby spróbować tego ekstremalnego sportu, wymagane jest przeciętne zdrowie i odrobina odwagi. Przed przystąpieniem do skoku, odbywa się krótkie szkolenie z instruktorem. Tandem pilot przedstawia odpowiednią postawę i odpowiada na wszystkie pytania. Uczestnik dostaje specjalny kombinezon do skoków i gogle. Osoby, które skaczą przypięte są ze sobą uprzężą. Zalecane jest też sportowe ubranie i odpowiednie buty, które nie spadną. Sam skok trwa od kilku do kilkunastu minut, a samolot wznosi się na wysokość, najczęściej do 4 km.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie akcesoria przydadzą się do tworzenia ozdób?
Jakie akcesoria przydadzą się do tworzenia ozdób?
Sztuka handmade cieszy się w ostatnim czasie dużym uznaniem oraz przeżywa prawdziwy rozkwit. Czasy pandemii przyczyniły się do tego, że […]
Ostatnie wpisy