Szukamy hotelu dla zagranicznych przyjaciół

Szukamy hotelu dla zagranicznych przyjaciół
modna-wiedza
Hobby
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stolica Wielkopolski przyciąga mnóstwo turystów nie tylko z całej Polski, ale również przyjezdnych z zagranicy. Oczywistą sprawą jest, że nastawienie miasta na turystykę jest dobrze rozwinięte. Istnieje szeroki wybór hoteli, a pokoje w Poznaniu posiadają standardy przystosowane dla każdego. Pytanie brzmi – jak wygląda sytuacja w hotelach, jeśli szukamy noclegu dla obcokrajowców?

Międzynarodowość hoteli poznańskich

W momencie poszukiwań odpowiedniego hotelu, najważniejszą kwestią dla zagranicznych turystów jest z pewnością znajomość języka angielskiego ze strony personelu. Najlepszą, sprawdzoną opcją wyboru dla zagranicznych klientów będą international poznan hotels. Hotele należące do międzynarodowych sieci są nastawione głównie na spotkania, konferencje oraz przyjazdy biznesowe, więc będą one tak zwanym „strzałem w dziesiątkę”, jeśli chodzi o swobodę językową i dostosowanie do potrzeb klienta. Pierwszym z nich jest Novotel, należący do firmy AccorHotels. W Poznaniu znajdują się aż dwa obiekty: Novotel Poznań Malta przy ulicy Termalnej 5, przy samych Termach Maltańskich oraz, największy w mieście – Novotel Poznan Centrum w samym sercu miasta, przy Placu Andersa 1. Hotele sieci Novotel są idealnym miejscem do spotkań z kontrahentami, ale także dla rodzin, mających zamiar zwiedzić różne zakątki miasta. Kolejnym z listy, również należącym do firmy AccorHostels jest Mercure – czterogwiazdkowy obiekt mieszczący się przy ulicy Roosvelta 20. Samo położenie w biznesowej części miasta nadaje mu prestiżowego charakteru, a profesjonalny personel dopełnia doskonałe pierwsze wrażenie. Jeśli natomiast cztery gwiazdki to zbyt mało satysfakcjonujący wynik, goście mogą znaleźć ciekawą ofertę także w Sheratonie. Pięciogwiazdkowy hotel znajdujący się naprzeciwko Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ulicy Bukowskiej, oferuje najwyższą jakość usług. Każdy z wymienionych obiektów charakteryzuje się szerokim wachlarzem możliwości, a także doskonałym nastawieniem dla gości z każdego zakątka świata. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dlaczego warto wybrać się na wakacje do Brazylii?
Dlaczego warto wybrać się na wakacje do Brazylii?
Brazylia to kraj skrajnych kontrastów. Od wysokości ośnieżonych szczytów po głębię amazońskich lasów deszczowych, jest to niesamowite miejsce do odwiedzenia. […]
Ostatnie wpisy