Jak zaskoczyć swoją drugą połówkę na Mikołajki?

Jak zaskoczyć swoją drugą połówkę na Mikołajki?
modna-wiedza
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Gdy zimowe wieczory stają się coraz dłuższe, a potrzeba oderwania się od przytłaczającej szarości narasta, z pomocą przychodzi nam 6 grudnia. Mimo że zwyczaj kojarzony z dziećmi, może stać się idealnym pretekstem, aby obdarować naszego partnera. Jednak zamiast dać mu kolejny raz czekoladki, warto zastanowić się nad bardziej niekonwencjonalnym prezentem. 

Czy warto wybrać bieliznę mikołajkową?

Niejednokrotnie mężczyźni przyglądają się z błyskiem w oku kobietom odzianym w bieliznę tego typu na bilbordach, bądź w telewizji. Ich partnerki zastanawiają się wtedy, czego to zasługa? Niepotrzebnie denerwują się na zapas, bo może to tylko kwestia specyficznego stroju. Mężczyźni znani są jako wzrokowcy i uwielbiają snuć fantazje, a ta o mikołajkowej bieliźnie jest wśród nich dość popularna. Pragną oni zobaczyć swoją ukochaną w takim stroju przynajmniej raz na jakiś czas.

Seksowna bielizna mikołajkowa, może dostarczyć nam dreszczyku, którego potrzebujemy i sprawić że poczujemy się wyjątkowo. Kobieta nakładającą na siebie czerwony, strój z białymi puchowymi dodatkami jest w stanie poczuć się jak gwiazda. Sprawia to, że zdecydowanie rośnie jej pewność siebie, czuje się uwodzicielsko i jest o wiele odważniejsza.

Pamiętajmy, że świąteczne stroje można wybrać w zależności od upodobań. Jeśli kobieta pragnie się pokazać w całej okazałości, można zdecydować się na delikatną, seksowną bieliznę mikołajkową. Panie, które wolą pobudzić wyobraźnie swojej drugiej połówki lepiej niech wybiorą coś, co ukryje fragment ciała np. sukienki mikołajkowe lub gorsety.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Nowoczesna sofa czy wersalka?
Nowoczesna sofa czy wersalka?
Podczas aranżacji salonu zastanawiamy się często, co będzie lepszym rozwiązaniem — sofa, czy może wersalka? Z pewnością przed podjęciem ostatecznej […]
Ostatnie wpisy