Jaka karma będzie idealna dla kilkumiesięcznego kota?

Jaka karma będzie idealna dla kilkumiesięcznego kota?
modna-wiedza
Dom i otoczenie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy, kto posiada kota, chciałby, żeby był on zdrowy, sprawny i zadowolony. Czasami jednak dochodzi do sytuacji, że pupil zaczyna mieć problemy ze zdrowiem i wymaga zastosowania odpowiedniego rodzaju pokarmu, który pomoże mu wrócić do równowagi. Jaki rodzaj karmy należy podawać w takiej sytuacji? Na to pytanie z pewnością otrzymamy fachową odpowiedź podczas wizyty u weterynarza. Należy jednak pamiętać, że nawet jeśli kot jest zdrowy, trzeba dbać o jego kondycję poprzez karmienie go odpowiednim pokarmem. Jaki rodzaj karmy będzie dobry dla kilkumiesięcznego kota, by mógł się dobrze rozwijać?

Dla zdrowia i kondycji naszego pupila

Bardzo dobrym sposobem na to, by dobrać odpowiedni rodzaj karmy, jest wejście na stronę internetową https://exclusion.pl/produkty/koty/2-136 z tym asortymentem. Z pewnością znajdziemy tak karmę suchą z wieprzowiną i ryżem, która zapewni odpowiednie trawienie oraz ograniczy zaburzenia jelitowe. Wysokie stężenie elektrolitów i niska zawartość tłuszczu, to dodatkowa zaleta tego typu produktów. Ciekawym rozwiązaniem pod tym względem jest także mieszanka mięsno-ziemniaczana. Przeznaczona głównie dla kotów, u których mogą wystąpić niepożądane reakcje na laktozę lub gluten. Z karm mokrych warto pomyśleć o produktach zawartych w puszkach, które w odpowiednich proporcjach zapewnią naszemu pupilowi optymalny rozwój oraz dostarczą mu właściwych substancji odżywczych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Aktywne wakacje – jak spędzać wolny czas i gdzie się udać?
Aktywne wakacje – jak spędzać wolny czas i gdzie się udać?
Poszukujesz pomysłów na aktywne wakacje? Przygotowaliśmy mini poradnik, dzięki któremu się znajdziesz wiele ciekawych opcji na spędzenie wolnego czasu. Zapoznaj […]
Ostatnie wpisy