Jaki basen do ogrodu wybrać?

Jaki basen do ogrodu wybrać?
modna-wiedza
Dom i otoczenie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czym kierować się podczas wyboru basenu do ogrodu?

Wybierając basen do swojego ogrodu przede wszystkim należy skupić się na jego rozmiarze. Basen nie może zajmować całej powierzchni naszego ogrodu, ale także nie może być zbyt mały. Warto także zwrócić uwagę czy basen będzie tylko dla dzieci, czy też dla całej rodziny i sąsiadów. Nie każdy basen jest taki sam, więc pamiętajmy do czego nasz basen będzie służył.

Typy basenów

Istnieje kilka typów basenów – dmuchane, rozporowe, stelażowe i dmuchane jacuzzi.

Baseny dmuchane to najtańsze rozwiązanie na rynku. Rozmiary ich są zróżnicowane, ale każdy z nich jest dosyć płytki. Owe baseny przeznaczone są wyłącznie dla dzieci. Woda w nich nagrzewa się szybko, ale także szybko się brudzi.

Baseny rozporowe posiadają dmuchany kołnierz. Są zwężane ku górze, przez co po napełnieniu wodą, same rozpierają podłoże. Rozkłada się je szybciej, niż baseny stelażowe, aczkolwiek ich głębokość nie zadowoli każdego.

Baseny stelażowe oparte są na stelażu, który trzyma całość. Baseny są duże i głębokie, przy większych rozmiarach dołączana jest do zestawu drabinka, która ułatwia wchodzenie do środka. Bardzo dużą możliwość wyboru basenów ogrodowych firmy Intex możemy znaleźć w Internecie. Baseny tej firmy są proste w rozstawianiu oraz solidnie wykonane.

Baseny jacuzzi jedno z najnowocześniejszych rozwiązań wśród basenów, w które możemy wyposażyć się w sklepie Intex. Baseny posiadają pompę, która jednocześnie podgrzewa wodę oraz tworzy bąbelki, aby każdy mógł poczuć się jak w prawdziwym jacuzzi. Niestety baseny nie należą do największych, a ich ceny są dosyć wysokie.

Artykuł napisany we współpracy z S-mumo oferującego baseny do ogrodu.
Sprawdź także akcesoria do czyszczenia basenów na stronie internetowej sklepu: https://s-mumo.pl/do-czyszczenia-basenu,c21.html.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy tylko firmy mogą korzystać z przewozu specjalistycznego towaru?
Czy tylko firmy mogą korzystać z przewozu specjalistycznego towaru?
Przewóz dużych i ciężkich towarów to domena zarówno firm jak i osób prywatnych. Jednak od lat utarło się, że z […]
Ostatnie wpisy