Jakie dodatki założyć do biżuterii, aby nie przeładować stylizacji?

Jakie dodatki założyć do biżuterii, aby nie przeładować stylizacji?
modna-wiedza
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kreowanie własnego wizerunku może być świetną zabawą, jeżeli tylko poświęci się na to więcej czasu. Dobieranie strojów, akcesoriów i biżuterii może na początku sprawiać trochę kłopotów, ale z biegiem czasu ta czynność będzie samą przyjemnością. Przy planowaniu stylizacji warto kierować się zasadą “mniej znaczy więcej”. Wystarczy jeden szczegół, który rzuca się w oczy. Czarna sukienka będzie wyglądać wyśmienicie z długim, złotym wisiorem. Błyszcząca torebka doda blasku klasycznym jeansom, a srebrny zegarek będzie wyglądać perfekcyjnie zestawiony z marynarką w kratę.

Wiele zależy też od firmy produkującej kosztowności. Jeżeli mowa o marce Swarovski biżuteria jest niezwykle elegancka i łatwo zauważalna. Dlatego ważne jest ostrożne wybieranie reszty elementów stylizacji. Poniżej kilka wskazówek, które pozwolą na zachowanie złotego środka.

Okazja narzuca ton

Wszystko zależy od okoliczności. Istotność wydarzenia powinna być wyznacznikiem stylizacji, jak i dodatków. Wieczorne wyjście z przyjaciółmi, wesele, bankiet czy spotkanie biznesowe – to tylko kilka przykładów. Konieczne jest, aby to właśnie subtelność kierowała wyborami. Mnogość świecidełek będzie odwracać uwagę rozmówcy. Do bogato zdobionej biżuterii opłaci się dobrać matową torebkę i eleganckie, stonowane pantofle. Przy zabudowanej kreacji w okolicach dekoltu warto podkreślić uszy.

Jeśli chodzi o firmę Swarovski kolczykami można chwalić się na każdym kroku, ponieważ są jedyne w swoim rodzaju. Perfekcyjnie wyszlifowane kryształki dokładnie osadzone w srebrnych elementach łączą w sobie klasykę i luksus.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Do kogo się udać, aby otrzymać wsparcie w sferze psychicznej?
Do kogo się udać, aby otrzymać wsparcie w sferze psychicznej?
Problemy zdrowotne zwykle wymagają podjęcia leczenia i zgłoszenia się do odpowiedniego ośrodka. Podobnie jest w przypadku zaburzeń psychicznych i kryzysów, […]
Ostatnie wpisy