Jakie donice wybrać do salonu?

Jakie donice wybrać do salonu?
modna-wiedza
Dom i otoczenie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każda przestrzeń w domu powinna być tak zagospodarowana by była nie tylko praktyczna i funkcjonalna, ale także dobrze wyglądała. Warto sugerować się współczesnymi trendami, oglądać programy w telewizji, odwiedzać sklepy z wyposażeniem wnętrz i centra ogrodnicze. Ważne są nie tylko meble i kolory ścian, ale także wyposażenie i rośliny.

Jak nowocześnie zagospodarować salon

We współczesnym, nowoczesnym salonie powinny dominować stonowane barwy jak beż, szarość i biel. Takie kolory sprzyjają odpoczynkowi, wyciszeniu po trudach dnia. Meble nie mogą zbytnio kontrastować i powodować chaosu, dlatego też powinny być jasne, wykonane z naturalnych materiałów. Niezwykle ważny jest dobór zieleni, jaka znajdzie się w salonie. Można do tego wykorzystać kwietniki kute z żelaza albo wykonane z drewna. Znakomicie sprawdzą się także donice do salonu. Zaletą tego ostatniego rozwiązania jest to, że w takich donicach, jeżeli są większego rozmiaru, można posadzić więcej roślin naraz. Pamiętać jednak trzeba, żeby nie przesadzić z ilością zieleni. Bardzo ważne jest także dobranie odpowiednich dodatków, które dopełnią aranżację salonu. Ramki ze zdjęciami na komodzie i ścianie, lampka, świecznik, wazon, to tylko niektóre z nich.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
W co ubierać dziecko, by go nie przegrzać?
W co ubierać dziecko, by go nie przegrzać?
Gdy na dworze robi się chłodniej łatwo o przegrzanie dziecka. Zbyt grube ubranie przy dużej aktywności fizycznej najmłodszych to prosta […]
Ostatnie wpisy