Finanse i rynek

Jakie elementy mogą zdecydowanie wpłynąć na rozwój firmy w przyszłości?

18 stycznia 2020

Historia sukcesu wielu przedsiębiorstw udowadnia jak cenna jest umiejętność odpowiadania produktem na prawdziwe potrzeby klientów. Ważne, by idea dbania o pozytywne doświadczenia użytkownika łączyła wszystkich zaangażowanych w proces projektowania i wdrażania nowych rozwiązań. Jak zapoznać pracowników z UX designem? Z pomocą przychodzą szkolenia prowadzone przez specjalistów z tej dziedziny.

W jakie szkolenia warto zainwestować?

Na rynku znajdziemy oferty o różnym stopniu zaawansowania przekazywanej wiedzy. Profesjonalne szkolenie UX dla firm oferuje rozbudowaną część warsztatową oraz oparcie programu o case studies. W ten sposób pracownikom łatwiej odnieść wiedzę teoretyczną do swoich codziennych obowiązków i następnie skutecznie wdrożyć. Dodatkowym wsparciem jest oferowany przez specjalistów UX mentoring dla organizacji.

Kolejnym aspektem jest połączenie podejścia UX z  Agile, czyli najpopularniejszą wśród deweloperów metodyką tworzenia oprogramowania. Spójność tych dwóch obszarów pozytywnie wpływa na efektywność zespołów. Jednocześnie ćwiczenia prowadzone przez trenerów pomogą w przyszłości lepiej porozumieć się zespołom projektowym i deweloperskim. Inwestowanie w zrozumienie przez pracowników potrzeb nie tylko klienta, ale też biznesu i swoich współpracowników jest kluczem do wypracowania sukcesu organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × 5 =