Jakie kroki należy podjąć w celu zakupu bielizny damskiej?

Jakie kroki należy podjąć w celu zakupu bielizny damskiej?
modna-wiedza
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli chodzi o bieliznę damską, wybór jest bardzo duży. Jednak znalezienie odpowiedniego stylu i rozmiaru dla swojego typu ciała może być trudne. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek i porad dotyczących zakupu damskiej bielizny.

Jak kupić damską bieliznę?

Poznaj swój rozmiar

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić przy zakupie damskiej bielizny, jest poznanie swojego rozmiaru. Podczas zakupów online lub w sklepach, możesz zobaczyć różne etykiety, takie jak małe, średnie i duże. Aby pomóc w znalezieniu właściwego rozmiaru można również skorzystać z tabeli rozmiarów. Należy sprawdzić metkę na bieliźnie i zobaczyć, jaki jest jej rozmiar. Następnie należy spojrzeć na tył biustonosza lub majtek i zwrócić uwagę na ilość haczyków.

Określ swój kształt ciała

Ważne jest, aby określić, jaki kształt ciała masz przed zakupem bielizny damskiej. Istnieją różne rodzaje kształtów, które obejmują ciała w kształcie gruszki (z większym brzuszkiem i mniejszymi udami), ciała w kształcie jabłka (z większym dnem niż brzuszek) lub ciała w kształcie klepsydry (z podobnymi pomiarami w całym). Znajomość tych informacji pomoże Ci wybrać odpowiedni styl bielizny damskiej, który najlepiej pasuje do Twojego ciała.

Styl ubrania, który najczęściej nosisz

Jeśli nosisz obcisłe ubrania, wybierz bardziej podtrzymujący styl bielizny. Jeśli jesteś osobą aktywną, wybierz parę majtek, które nie będą podjeżdżać do góry podczas ćwiczeń lub innych czynności. Jeśli jesteś kobietą o małej talii, wybierz majtki z wyższą talią, aby zakryć brzuszek. Jeśli nosisz obcisłe ubrania, wybierz bardziej podtrzymujący styl bielizny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wygląda skok ze spadochronem?
Jak wygląda skok ze spadochronem?
Skok ze spadochronem to niezapomniane przeżycie. Zapewnia ekstremalne wrażenia i przypływ adrenaliny. Przygodę ze spadochroniarstwem najlepiej rozpocząć od skoku w […]
Ostatnie wpisy