Tradycyjne suszenie rąk czy suszarka? Co lepsze?

Tradycyjne suszenie rąk czy suszarka? Co lepsze?
modna-wiedza
Lifestyle
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Osoby, projektujące publicznie dostępne umywalnie lub toalety muszą zadać sobie liczne pytania, dotyczące higieny i wygody użytkowników. Bardzo często rozważana jest na przykład kwestia, dotycząca sposobu suszenia rąk. Jakie rozwiązania są dostępne  w tej dziedzinie?

Jakie rozwiązania do suszenia rąk warto zastosować?

Tradycyjne ręczniki papierowe są wciąż częstym wyborem. Ma ono jednak kilka wad. Po pierwsze, konieczne jest okresowe sprawdzanie i napełnianie zbiorników. Brak ręczników oznacza bowiem brak możliwości wytarcia rąk. Jeżeli dotyczy to klientów – pozostawia u nich uczucie niesmaku, jednak prawdziwym problemem może to być w przypadku toalet zakładowych – dla pracowników fizycznych mokre dłonie mogą stanowić znacząca przeszkodę w wykonywaniu obowiązków. Rozwiązanie jest też kosztowne i powoduje konieczność systematycznego opróżniania koszy z dużych ilości odpadów. Ciekawą opcja mogą być w tej sytuacji metalowe suszarki do rąk. Jest to rozwiązanie trwałe i nie powoduje znaczących kosztów: zużywa niewielkie ilości prądu, pozwalając zachować przy tym wysoki stopień wygody dla użytkownika. Ich dużą zaletą jest też wykonanie z materiałów, gwarantujących długie i bezproblemowe użytkowanie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co nam się przyda w kuchni?
Co nam się przyda w kuchni?
Kompletowanie wyposażenia do kuchni to jedno z największych wyzwań, jakie czekają na nas podczas urządzania mieszkania. Akcesoria do gotowania, zastawa […]
Ostatnie wpisy