Dom i otoczenie

Jakie motywy fototapet pasują do sypialni?

7 kwietnia 2018

Modna sypialnia nie może obejść się bez odpowiedniej aranżacji ściany. Pragniesz mieć przytulną, oryginalną, niepowtarzalną sypialnię, którą każdy będzie oglądał z zachwytem i podziwem? Fototapeta do sypialni to strzał w dziesiątkę! Dzisiejsze fototapety nie przypominają już tych z lat 80. Są nowoczesne, powiększają i rozświetlają optycznie sypialnię i nadają jej charakteru. Fototapeta w tulipany lub inne kwiaty nada przytulny i ciepły wygląd naszej sypialni. Możemy również wybrać fototapetę w intensywnych kolorach tulipanów, które rozświetlą i rozweselą nasze wnętrze.

W internecie są tysiące gotowych wzorów fototapet do wyboru, np. wzory kwiatowe ( tulipany, róże, lawenda, słoneczniki), ze zwierzętami (konie, psy, koty, flamingi), architektura (wieża Eiffla, krzywa wieża, mosty, Statua Wolności), wiele w stylach nowoczesnych, retro oraz fantastyki. Jak również fototapety z wzorami 3D (kształty geometryczne, uliczki, mosty), które nadadzą głębi naszemu pomieszczeniu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo mamy możliwość stworzyć fototapetę z własnych zdjęć. Sprawi to, że sypialnia nabierze bardziej osobistego wyglądu. Wielkości fototapety są różne, z możliwością wykonania pod wymiar.

Fototapety są papierowe oraz wykonane z flizeliny. Te drugie są trochę droższe, ale mają wiele zalet. Maskują doskonale nierówności na ścianie, przed założenie nie wymagają żadnego przygotowania (smarujemy ścianę klejem i przyklejamy fototapetę), są elastyczne (po przyklejeniu można poprawiać ich położenie).

Fototapety można łączyć z innymi produktami takimi jak obrazy na płótnie lub naklejkami na ścianę, co pozwala stworzyć niepowtarzalną aranżację wnętrza naszej sypialni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 − trzynaście =