Finanse i rynek

Jakie udogodnienia oferują firmy sprzątające?

18 grudnia 2019

Firmy sprzątające kojarzą nam się wyłącznie ze sprzątaniem mieszkań lub powierzchni biurowych, co jest poniekąd niedomówieniem. Obecnie zakres usług znacznie się rozszerzył, zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dostępne są nowe usługi – możemy skorzystać między innymi z koszenia trawy, czyszczenia kostki brukowej lub ozonowania butów.

Ozonowanie przez firmy sprzątające

Ciekawą i konkurencyjną ofertą jest ozonowanie pomieszczeń, wnętrz pojazdów, a nawet butów. Jest to rodzaj skutecznej i szybkiej dezynfekcji, która polecana jest w obecności alergików czy małych dzieci. Ozonowanie wykonuje się gazem bez zbędnej chemii i to bezpośrednio w mieszkaniu klienta. Nowością jest ozonowanie butów, które pozwala na pozbycie się z obuwia bakterii i zarodników grzybów, a do tego pozwala na odnowienie wyglądu zewnętrznego.

Inne usługi dodatkowe

W ofercie firm sprzątających można znaleźć szereg usług porządkowych, które służą utrzymaniu ładu i porządku we wnętrzach pomieszczeń, jak i otoczeniu zewnętrznym. Prasowanie czy mycie okien już chyba nikogo nie dziwi.

Cennik za te usługi okazuje się tym bardziej przystępny – https://stefpolcleaning.pl/prasowanie-warszawa-cennik/. Coraz częściej jednak firmy sprzątające zajmują się czyszczeniem i renowacją kostki brukowej, praniem dywanów i wykładzin czy koszeniem trawnika. Jest to spore udogodnienie dla klientów, którzy nie zawsze mają czas na takie dodatkowe czynności. Jeśli wynajmują firmę sprzątającą do utrzymywania porządku w domu, za przystępną cenę mogą postarać się przy okazji również o doprowadzenie do ładu przestrzeni w ogrodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *