Jakie udogodnienia oferują firmy sprzątające?

Jakie udogodnienia oferują firmy sprzątające?
modna-wiedza
Finanse i rynek
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Firmy sprzątające kojarzą nam się wyłącznie ze sprzątaniem mieszkań lub powierzchni biurowych, co jest poniekąd niedomówieniem. Obecnie zakres usług znacznie się rozszerzył, zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dostępne są nowe usługi – możemy skorzystać między innymi z koszenia trawy, czyszczenia kostki brukowej lub ozonowania butów.

Ozonowanie przez firmy sprzątające

Ciekawą i konkurencyjną ofertą jest ozonowanie pomieszczeń, wnętrz pojazdów, a nawet butów. Jest to rodzaj skutecznej i szybkiej dezynfekcji, która polecana jest w obecności alergików czy małych dzieci. Ozonowanie wykonuje się gazem bez zbędnej chemii i to bezpośrednio w mieszkaniu klienta. Nowością jest ozonowanie butów, które pozwala na pozbycie się z obuwia bakterii i zarodników grzybów, a do tego pozwala na odnowienie wyglądu zewnętrznego.

Inne usługi dodatkowe

W ofercie firm sprzątających można znaleźć szereg usług porządkowych, które służą utrzymaniu ładu i porządku we wnętrzach pomieszczeń, jak i otoczeniu zewnętrznym. Prasowanie czy mycie okien już chyba nikogo nie dziwi.

Cennik za te usługi okazuje się tym bardziej przystępny – https://stefpolcleaning.pl/prasowanie-warszawa-cennik/. Coraz częściej jednak firmy sprzątające zajmują się czyszczeniem i renowacją kostki brukowej, praniem dywanów i wykładzin czy koszeniem trawnika. Jest to spore udogodnienie dla klientów, którzy nie zawsze mają czas na takie dodatkowe czynności. Jeśli wynajmują firmę sprzątającą do utrzymywania porządku w domu, za przystępną cenę mogą postarać się przy okazji również o doprowadzenie do ładu przestrzeni w ogrodzie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
W jakim makijażu będziemy czuć się komfortowo w pracy?
W jakim makijażu będziemy czuć się komfortowo w pracy?
Odpowiednio wykonany makijaż dodaje kobiecie większą pewność siebie, wydobywa jej prawdziwe piękno oraz tuszuje niedoskonałości po np. nieprzespanej nocy. Będzie […]
Ostatnie wpisy