Człowiek i styl

Jakimi efektownymi dodatkami można wzbogacić naszą stylizację?

9 października 2021

Samo ubranie nie zawsze wystarczy do udanej stylizacji. Kluczową rolę w dodaniu sobie klasy i wdzięku pełnią wtedy dodatki. Najczęściej jest to biżuteria, ale może to być również galanteria czy okulary. Jakie dodatki pomogą najbardziej wzbogacić swoją stylizację? 

Biżuteria

Nic nie dodaje kobiecie klasy bardziej niż odpowiednio dobrana biżuteria. Najlepiej, gdy jest złota lub srebrna, ale ładne rzeczy można kupić również w tańszych wersjach. W przypadku wyjścia na gustowną kolację idealnie do sukienki dopasuje się naszyjnik. Ładnie wykonany manicure można podkreślić pierścionkiem. W przypadku odsłoniętej szyi idealnym dodatkiem są popularne ostatnio chokery, które można znaleźć na https://edibazzar.pl/chokery. W przypadku luźniejszej stylizacji świetnym wyborem będzie złoty lub srebrny zegarek albo gustowna bransoletka. 

Galanteria 

Klasy dodaje również wszelkiego rodzaju galanteria skórzana. Warto zaopatrzyć się w torebki najbardziej uznanych projektantów świata. W niektórych przypadkach lepiej sprawdza się wersja na rękę, a czasami lepiej przewiesić ją przez ramię. Warto zwrócić uwagę również na jej wielkość, bo do sukienki średnio sprawdzają się największe rozmiary torebek. W przypadku luźniejszej stylizacji warto postawić na letnią torbę wiklinową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *