Kilka najpiękniejszych szlaków spacerowych z Dolinie Kościeliskiej

Kilka najpiękniejszych szlaków spacerowych z Dolinie Kościeliskiej
modna-wiedza
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wypoczynek w Tatrach to jeden z najbardziej oczekiwanych momentów zimy. Od wielu lat jest najczęściej wybieranym kierunkiem wycieczek, urlopów i ferii. Nie ma się co dziwić – pobyt w górach to doskonała okazja do odpoczynku dla wszystkich miłośników aktywności. W Tatrach oprócz atrakcyjnych tras narciarskich w zimie mamy do wyboru szereg równie interesujących rzeczy do zrobienia – w tym spacery malowniczymi szlakami tatrzańskich dolin. Do najpopularniejszych należy Dolina Kościeliska, która jest doskonałym miejscem na spacerowym. Pobyt w tej malowniczej dolinie sprawi, że zechcemy spędzić w niej jeszcze więcej niezapomnianych chwil. Nie ma co ukrywać – do odkrycia wszystkich pięknych zakątków potrzeba czasu.

Możemy spędzić komfortowy nocleg w Krokus Zakopane, a już kolejnego dnia możemy wybrać się do niespotykanych jaskiń. Dobra trasa prowadzi do Jaskini Mylnej, Raptawickiej czy Obłazkowej. Jaskinie można zwiedzać samodzielnie. Należy jednak zaopatrzyć się w dobrą latarkę.

Szlaki turystyczne w Dolinie Kościeliska

Szlak, który prowadzi przez Dolinę zaczyna się w Kirach. Po przejściu zaledwie 400 metrów znajdziemy się w na drodze blisko Potoku Kościeliskiego. Idąc dalej odkryjemy malownicze przewężenie skalne zwane popularnie Bramą Kantaką. Ponadto, warto udać się na Czerwone Wierchy, do których prowadzi czerwony szlak albo do Hali Ornak i dalej Nad Smreczyński Staw albo w stronę Doliny Tomanowej.

Wieczorny odpoczynek dla zregenerowania sił w jednym z apartamentów http://apartamentyzakopane.pl/apartamenty/jagiellonska-34, aby kolejnego dnia od rana móc podziwiać niezapomniane widoki Doliny Kościeliskiej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Przemyślane rozwiązania do domu, które zwiększą bezpieczeństwo i komfort użytkowników
Przemyślane rozwiązania do domu, które zwiększą bezpieczeństwo i komfort użytkowników
Dom to miejsce, w którym każdy powinien czuć się możliwie jak najbardziej komfortowo i bezpiecznie. Z tego względu warto stosować […]
Ostatnie wpisy