Modne wzory łazienkowych płytek

Modne wzory łazienkowych płytek
modna-wiedza
Dom i otoczenie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Łazienka to jedno z pomieszczeń, które podczas urządzania mieszkania lub domu stanowią największe wyzwanie. Z racji dość dużej wilgotności należy wyjątkowo starannie dobierać poszczególne materiały wykończeniowe. Tylko wtedy zyskamy pewność, że będą nam one służyły przez zadowalająco długi czas, zachowując przy tym pełnię walorów estetycznych. Wbrew pozorom nie musimy jednak decydować się wyłącznie na zachowawcze i przewidywalne rozwiązania! Jeśli chodzi o płytki łazienkowe rynek oferuje nam dziś niezwykle zróżnicowany asortyment. Oto kilka godnych uwagi inspiracji.

Fantazyjne wzory czy klasyczny minimalizm?

Ogromną popularnością cieszą się płytki imitujące marmur, lub te, które rzeczywiście zostały z niego wykonane. W czym tkwi ich sekret? W unikalnym wzornictwie, zręcznym łączeniu oryginalności z elegancją oraz stwarzaniu wrażenia luksusu. Wiele opcji kolorystycznych sprawia, że każdy klient bez trudu dopasuje konkretne płytki do wizji swojej wymarzonej łazienki. Bardzo ciekawą opcją są również produkty, które swym kształtem przypominają wężowe łuski. Wspaniale odbijają światło i tworzą na ścianach imponującą mozaikę.

Miłośnicy fantazyjnych rozwiązań będą zachwyceni, sięgając po płytki pokryte rozmaitymi, wielokolorowymi wzorami, które przywodzą na myśl odległe orientalne kraje. To niezawodny sposób na to, by szybko i efektownie ożywić wnętrze i nadać mu jedynego w swoim rodzaju wyglądu. Wszystkie wymienione propozycje płytek można znaleźć na stronie https://domus-sklep.pl/6-plytki-lazienkowe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wygląd brwi i rzęs – jak dopasować go do kształtu twarzy?
Wygląd brwi i rzęs – jak dopasować go do kształtu twarzy?
Wygląd brwi nie może być przypadkowy – źle dobrany podkreśli nasze mankamenty i osiągniemy efekt przeciwny do zamierzonego. Na co […]
Ostatnie wpisy