Finanse i rynek

Na czym opłaca się zamieścić logo firmy?

8 maja 2019

Firmowe logo można umieścić na wielu przedmiotach. Jest to popularna metoda na promocję marki, ponieważ rzeczy codziennego użytku dobrze sprawdzają się jako narzędzie reklamowe. Najczęściej firmy umieszczają swoje nadruki na takich rzeczach jak kubki, długopisy, czy kalendarze. To metody promocji znane od lat i niewiele się w nich zmienia.

Ostatnio jednak marketerzy poszukują całkiem nowych form reklamy. Coraz częściej stosują oni na przykład worki z nadrukiem. To modne przedmioty wykonane z wysokiej jakości materiału. Umożliwiają łatwe przenoszenie bagażu. Świetnie sprawdzają się zarówno podczas górskich wędrówek, czy jako podręczna torba do pracy.

Gdzie zamówić przedmioty z nadrukiem?

Zamówienie dla swojej organizacji produktów promocyjnych wcale nie jest trudnym zadaniem. Wystarczy znaleźć firmę, która zajmuje się produkcją tego rodzaju przedmiotów, jak na przykład https://promoshop.pl/. Można tam zakupić nie tylko worki, kubki, czy kalendarze, ale także pamięci USB, które mogą stanowić elektroniczną wizytówkę naszej firmy. Nadrukowanie na nich logotypu, adresu e-mail oraz numeru telefonu sprawi, że klient będzie miał nasze dane kontaktowe zawsze pod ręką.

Dodatkowym atutem jest możliwość wgrania na pendrive materiałów promocyjnych. Może to być na przykład aktualna oferta firmy, czy nowe promocje. W ten sposób kontrahent otrzymuje całą naszą ofertę na jednym nośniku danych. Ta niezbyt kosztowna inwestycja może się okazać bardzo opłacalna w przypadku, jeśli tylko klient zdecyduje się na dalszą współpracę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 − 5 =