Technologie & IT

Najciekawsze akcesoria do tabletu

15 sierpnia 2020

Przenośny tablet to jedno z najchętniej wykorzystywanych na co dzień urządzeń multimedialnych. Służy głównie do przeglądania internetu, ale też grania w gry i oglądania filmów. Aby w znacznym stopniu zwiększyć jego możliwości, warto zaopatrzyć się w rozmaite akcesoria. Podstawowym dodatkiem jest wzmocnione szkło hartowane, które optymalnie ochroni ekran sprzętu przed rozbiciem oraz porysowaniem. Dodajmy, że nowoczesne tablety i akcesoria do nich znajdziemy w sklepach działających w internecie.

Pamiętajmy o praktycznym stojaku

Oprócz wspomnianego już szkła ochronnego, doskonałym akcesorium do tabletu jest etui na obudowę, które skutecznie zabezpiecza ją przed przypadkowym połamaniem w razie upadku sprzętu na ziemię. Na rynku są dostępne różnorodne modele, ale godne polecenia jest w szczególności skórzane lub gumowe etui na tablet z klawiaturą. Drugi niezwykle wartościowy dodatek to dedykowany rysik pozwalający na swobodne pisanie. Standardowy produkt tego typu odznacza się niewielkim rozmiarem i posiada gumową końcówkę (można ją bez problemu wymienić w przypadku zużycia).

Na uwagę zasługuje ponadto uniwersalny uchwyt samochodowy z regulacją, umożliwiający wykorzystanie tabletu w roli nawigacji. Przymocowuje się go zazwyczaj obok deski rozdzielczej za pomocą specjalnej przyssawki. Wśród akcesoriów do omawianego urządzenia multimedialnego szczególną funkcję pełni natomiast stojak, który pozwala na postawienie sprzętu na biurku – i to nie tylko w pozycji pionowej, ale również poziomej. Na koniec należy jeszcze wspomnieć o kontrolerze do gier oraz power banku przeznaczonym do ładowania tabletu w razie braku dostępu do gniazdka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *