Człowiek i styl

Płaszczyki wykonane z naturalnej wełny – czym się wyróżniają?

10 kwietnia 2022

Ponadczasowy styl i niewymuszona elegancja to zalety ręcznie robionych płaszczy dedykowanych dziewczętom. Doskonałe wykończenie zapewnia nienaganny wygląd i wygodę.

Nieprzebrane bogactwo zalet

Struktura materiału w klasie premium – wełna naturalna, nieprzetworzona, niepoddana obróbce chemicznej, ze specjalnym certyfikatem. Tego typu wełna charakteryzuje się utrzymywaniem ciepła bez względu na wilgotność powietrza i skutecznym odprowadzaniem wilgoci. Ponadto wykazuje wysoką odporność na brud i nie pochłania zapachów. Gęsty splot zapewnia ciepło i komfort. Pranie wełnianych ubrań odbywa się zdecydowanie rzadziej, a często samo wietrzenie odzieży wystarcza, by odzyskała świeżość. To sprawia, że wełna jest jednym z najbardziej praktycznych materiałów naturalnych. Funkcjonalną cechą jest regulacja temperatury. Zimą chroni przed chłodem, a latem orzeźwia, zatem nie ma przeciwwskazań, by nosić ją cały rok.

Nietuzinkowy płaszcz w ponadczasowym stylu

Ekskluzywne materiały nigdy nie wychodzą z mody. Dlatego takie płaszczyki są uniwersalne i zawsze, dodatkowo można je znaleźć m.in. pod adresem https://famke.com.pl/plaszczyki-hand-made. Ręczne wykonanie na drutach z dbałością o detale sprawia, że każdy egzemplarz to małe niepowtarzalne dzieło sztuki użytkowej. Krój klasyczny, delikatnie dopasowany, sięgający połowy uda. Sprawdzi się na co dzień w porze jesiennej i wiosennej, a także gustownie uzupełni elegancką stylizację. Bardzo dobrze wygląda zarówno z jeansami, jak i sukienką. Istotnym detalem są guziki – duże, okrągłe, wykonane z łupiny orzecha kokosowego i ściśle przyszyte do panelu płaszcza, co pozwala na stylizowanie ubrania według upodobań. Płaszczyki hand made występują w kilku wariantach kolorystycznych – niebieskim, czerwonym, jasnozielonym i lawendowym. Można również zindywidualizować zamówienie i wybrać dowolny kolor z dostępnej palety barw. Doskonałym uzupełnieniem ubioru będzie czapka utrzymana w podobnym stylu.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *