Rodzaje oświetlenia domowego

Rodzaje oświetlenia domowego
modna-wiedza
Dom i otoczenie
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Oświetlenie naszego mieszkania stanowi bardzo ważny element nie tylko jeśli chodzi o funkcjonalność. To także kwestia estetyki wnętrza. Przed zakupem elementów oświetlenia należy więc starannie zapoznać się z ofertą, jaką oferuje nam rynek. 

Żyrandol, plafoniera, a może kinkiet?

Jeśli chodzi o oświetlenie domowe, wybór jest bardzo szeroki. W zależności od naszych preferencji i potrzeb możemy zdecydować się na żyrandole oraz duże lampy wiszące (te odpowiednie będą do salonu), kinkiety z kloszami lub bez (najczęściej stosowane do przedpokojów), wysokie lampy stojące (chętnie umieszczane w kątach salonów), małe lampki (najczęściej ustawiane na stolikach nocnych), czy oświetlenie w podłożu (wykorzystywane np. przy doświetleniu schodów). Jak widać, pomysłów nie brakuje. Jeśli nie jesteśmy pewni, jaka lampa będzie dla nas odpowiednia, dobrze skonsultować się ze specjalistą w dziedzinie aranżacji wnętrz.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybór oświetlenia może się przełożyć na wystrój i odbiór wnętrza?
Jak wybór oświetlenia może się przełożyć na wystrój i odbiór wnętrza?
Stając przed wyborem oświetlenia do naszego domu, możemy poczuć się lekko przytłoczeni ilością produktów dostępnych w sklepach. Nie warto jednak […]
Ostatnie wpisy